Media|10.08.2018|15:37|VIDEO
 

Fanúšikovia Nicki Minaj sú nepochybne zvyknutí na poriadne šialené videoklipy. Hip-hopová kráľovná opäť šokovala vizuálom klipu k jej novej  k skladbe FEFE, ktorú naspievala spoločne s americkým raperom 6ix9ine.

Prednedávnom to bola spolupráca s Arianou Grande ku singlu Beds, kde taktiež zostala verná svojej povesti a pobúrila verejnosť.  Spomínaný nový singel obsahuje množstvo absurdít a väčšina scén vo videu sa odohráva vo farebnom svete plnom sladkostí a balónov. Nechýbajú ani šteklivé zábery dvojice v kúpelni plnej ružových balónov, kde spoločne lížu zmrzlinu. Okrem Nicki Minaj sa v klipe objaví aj dvojica sporo odetých dievčat, ktoré sprevádzajú 6ix9ine pri jeho radovánkach. 


Réžiu pestrofarebného klipu mali na starosti TrifeDrew a William Asher. Video má viac ako 147 miliónov prehratí a ovládlo rebríčky Youtube trending po celom svete. 

U Nicki Minaj teda platí, že sa oplatí experimentovať a vyjsť z komfortnej zóny a nepočúvať hlas verejnosti. Obľúbená raperka si ide za svojim a ako sama v klipe trvdí, nepotrebuje priateľov, lebo ona sama je kráľovná. Odkazuje tak na svoj album Queen, ktorý vyjde dnes, 10. augusta.

Aj vďaka tomu sa môžeme tešiť na jej budúcoročnú koncertná premiéra na Slovensku. Rodáčka z Trinidadu a raper Future navštívia Zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave 22. februára 2019  v rámci ich spoločného turné NickiHndrxx. Lístky si môžete zakúpiť tu

Klaudi Fiolová
zdroj @XL promotion, Facebook, Youtube

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan