Móda|22.11.2017|16:10|GALLERY
Nová kolekcia MATT & NAT plná pozitívnych emócií

Značka luxusných vegánskych kabeliek sa od začiatku usiluje o posúvanie hranice v tom, čo si ľudia predstavujú pod pojmom ekologická móda. Súčasná kolekcia Jeseň/Zima 2017 v sebe nesie prvky novej sezóny spolu s jej rozmanitosťou a dramatickosťou. Všetky produkty sú precízne tvarované, odvážne a plné citu. Klasické tvary sa dočkali moderného updatu, farebná škála sa zasa nevie v sýtych podzimných tónoch. Farba ako je HENNA, KALE alebo POMELO zdobia kolekciu, ktorá je nadčasová a moderná zároveň. Sú to presne tie kúsky vášho šatníka ku ktorým sa budete s láskou vracať.

Kanadská značka MATT & NAT bola vždy dizajnovou lahôdkou v ktorej sa snúbi dokonalá estetika s etickým prístupom. MATT & NAT vyrába svoje kabelky, batohy, peňaženky a drobné predmety ekologickými postupmi z umelých materiálov, ktoré sú svojim vzhľadom, spracovaním a kvalitou nerozoznateľné od pravej kože.

Vďaka MATT & NAT netrpia ani zvieratá ani príroda a ani zákazníci, ktorí si voľbou tejto značky zaobstará nadčasový kúsok na dlhú riadku sezón. Okrem nových modelov a farieb prichádza tento rok MATT & NAT s absolútnou novinkou - obojkami a vodítkami pre psíkov.  Aj vaši miláčikovia tak môžu dostať na Vianoce nové doplnky. 

Značku Matt & Nat ocenila tento rok aj známa organizácia PETA za snahu o obmedzenie práce s kožou a kožušinou. Ocenenie udelila za najlepšie doplnky. 

 

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan