Móda|14.04.2017|20:23|GALLERY
Nová nápadná kolekcia plaviek od Relleciga opäť upútala pozornosť

Na tohtoročných Bratislavských módnych dňoch nesmela chýbať ani luxusná kolekcia plaviek.

Každý rok prináša táto obľúbená značka novinky vo forme sexy plaviek na mólo Bratislavských módnych dní. Ani tento rok to nebolo inak. Fanúšikovia zmyselných plaviek sa môžu tešiť na horúce letné obdobie, kde budú dominovať medzi farbami pastelové, námornícke a hit sezóny: vojenská zelená. Neoddeliteľnou súčasťou, alebo priam rukopisom značky Relleciga sa stali kvetinové 3D motívy, pestré a žiarivé farebné kombinácie no netreba zabúdať ani na luxusné a prepracované digitálne materiály.

Originálna kolekcia poteší aj dámy, ktoré uprednostnia celé plavky pred dvojdielnymi. Táto zmyselná varianta vôbec nemusí byť nudná, práve naopak. Dizajnéri tejto značky sa skvelo vyhrali s detailmi a upútali pozornosť strihom na pôvabné ženské boky a dekolt.

Pri dvojdielnych plavkách dominujú tento rok čipkované a háčkované detaily, jemné kvetiny a novinkou sú vojenské vzory, ktoré pôsobia zmyselne a nesmierne žensky. Pri pohľade na jednotlivé modely si zatúži vlastniť aspoň jeden kúsok každá žena.

Čím ste sa inšpirovali v novej kolekcii?

Nová kolekcia by sa mala niesť v duchu romantiky, drsnosti a dobrodružstva zároveň. Inšpirovali sme sa práve našimi zákazníčkami. Po dizajnovej stránke sme chceli vyhovieť každej skupine našich fanúšičiek. Pre tie „romantické duše“ sme do ponuky zaradili háčkovanú  čipku a pastelové farby, pre „drsnejšie typy“ sme zvolili maskáčovú potlač a napríklad monokiny  nezvyčajného, ale sexy strihu. A nakoniec pre „dobrodružné moreplavkyne“ sme vymysleli námornícke dizajny – spojenie tmavomodrej farby a prúžkov.  Tento rok do ponuky zavádzame aj dva nové strihy TANGÁ spodných dielov, ktoré budú dostupné v niekoľkých farebných variáciách.

Trendy v plavkách vydržia len jednu sezónu?

Trendy v plavkách na jednej strane ostávajú – vždy sa totiž nájdu zákazníčky, ktoré obľubujú jednoduchý trojuholníkový strih. Na druhej strane sa však rok čo rok dizajn plaviek mení. Snažíme sa zaradiť do ponuky nové modely, no zároveň vylepšujeme staršie overené dizajny – či už farebnosťou, inými dizajnovými prvkami a pod.

Aká je Vaša klientela?

Naša klientela je tá najlepšia. Slovenky sú fakt super zákazníčky. Radi si doprajú a neboja sa experimentovať. Pokojne si zoberú na pláž napríklad neónové, leopardie, zebrované alebo čipkované plavky rôzneho strihu či s push-up efektom. A potom sú tu stále tie „romantické duše“, ktoré si zvolia radšej klasiku – jednofarebné bikiny s jednoduchým strihom. Naše zákazníčky si fakt dokážu užívať leto plnými dúškami, a preto často siahajú po praktických, ale zároveň trendových kúskoch.

Kde všade vás môžu vaši fanúšikovia nájsť? Máte aj kamenné obchody?

Relleciga plavky si môžu zákazníčky objednať jednoducho cez náš e-shop www.relleciga.eu Tie ženy, ktoré si chcú plavky pred kúpou vyskúšať, môžu navštíviť niektorú z predajni našich autorizovaných predajcov. Zákazníčky sa však nemusia báť objednať si plavky cez náš e-shop. Ak by im nesadla veľkosť, do 14 dní si môžu tovar vymeniť, prípadne vrátiť.  Čo sa týka vlastných kamenných obchodov, tie zatiaľ nemáme, no do budúcna to nevylučujeme.

Chystáte ďalšie novinky v tomto roku?

Samozrejme, pre naše fanúšičky sme si pripravili ďalšie TOP dizajny plaviek, ktoré sa budú stále niesť v znamení romantiky a zároveň aj luxusu. Vo väčšom bude u nás prevládať čipka, v spojení s rôznymi farbami. Tieto plavky zdôraznia krásne opálenú pokožku a na postave vyzerajú skvelo. Tieto plavky sú komplet na šnurovanie, a tak si ich môže každá žena prispôsobiť svojim krivkám. Ďalšou novinkou budú push-up bikiny ozvláštnené zlatými aplikáciami a kamienkami – taktiež vo viacerých farebných prevedeniach, napríklad v kráľovskej modrej. V kolekcii 2017 nechýbajú ani známe a veľmi obľúbené 3D modely v nových farebných kombináciách. Takže zákazníčky sa majú skutočne na čo tešiť

Klaudia Fiolová
foto @Relleciga

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan