Zdravý životný štýl|17.08.2018|14:14
Nové telové mlieka v spreji a krémy na ruky

Ženy z celého  sveta by mali zdieľať svoje tajomstvá krásy. Táto myšlienka bola inšpiráciou  pre rad Dove Nourishing Secrets, zrodený z prírodných rituálov skutočnej krásy žien z celého sveta. Tieto rituály krásy pôvodom z Japonska, Indie, strednej Ameriky, Francúzska a Afriky sa premietli do radu Dove, ktorý osloví všetky vaše zmysly.

 

Pre tento rok sa rad rozširuje o úžasné novinky:  

telové mlieka v spreji a krémy na ruky

Dove Body Lotion Sprej - je rýchly a praktický, zanechá pokožku hodvábne jemnú a vyživenú, bez pocitu mastnoty alebo lepkavosti. Rýchlo sa vstrebáva a preto je  možné sa obliecť do šiat,  hneď po jeho aplikácií. Špeciálne vyvinutý sprej aplikuje telové mlieko rovnomerne. Funguje i hore nohami - stačí len stlačiť!

Dove krémy na ruky - poskytujú dokonalú starostlivosť a výživu pokožky rúk, ktoré sú často veľmi namáhané a vystavené všetkým rozmarom počasia. Krémy sa dobre rozotierajú, rýchlo vstrebávajú a nezanechávajú mastný film. Naviac ruky zostanú na dlhú dobu krásne prevoňané.

Obe novinky sú dostupné v kokosovom variante – inšpirovaným Indiou a v avokádovom variante –  inšpirovaným rituálom krásy žien strednej Ameriky.

 

Tajomstvo krásy z Indie - obnovujúci rituál

Ajurvédska medicína objavila liečivé vlastnosti kokosu už pred 4 000 rokmi. Kokosový olej, kokosové mlieko, kokosová voda a dužina kokosu sa využívajú mnohými spôsobmi v starostlivosti o vlasy a pokožku tela. Mandle sú zároveň jedným z najstarších a najčastejšie pestovaných druhov orechov. Ajurvéda si mandle veľmi cení pre ich vyživujúce vlastnosti a ukľudňujúci účinok.

 

Tajomnstvo krásy zo strednej Ameriky - povzbudzujúci rituál

Hovorí sa, že mnoho žien zo Strednej Ameriky má silné vlasy a poddajnú pokožku. Ich krása je výsledkom toho, že vo svojich skrášľujúcich rituáloch používajú avokádový olej a nechtík.  Dokonca aj Mayovia z Guatemaly tradične využívali dužinu avokáda pre jeho spevňujúce účinky na vlasy a schopnosť obnoviť prirodzenú ochrannú vrstvu pokožky. Nechtík je zase oceňovaný pre svoje regeneračné vlastnosti.

 

foto: Dove

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan