Showbiz|28.11.2012|19:14|GALLERY
Novinári testovali zemiakové novinky

Pred necelým mesiacom mala možnosť vybraná skupinka novinárov otestovať nové špeciality značky McCain. Redakcia Womanman samozrejme pri tom nechýbala

Varím, varíš, varíme

Aj napriek tomu, že novinárky mali predpísaný program, pozostávajúci z varenia špecialít, ktorých podstatou boli chrumkavé hranolčeky McCain, mnohé z nás sa radšej venovali pózovaniu pred fotoaparátom, než samotnému vareniu. Nakoniec nás však šikovný šéfkuchár predsa len usmernil a tak sme sa zas chopili varešky a spoločne sme pripravili chrumkavú zemiakovú novinku Crunchy Wedges. Aby sme vám priblížili, že čo sme varili, pripravili sme si pre vás malý zemiakový sumár.

Crunchy, crunchy!

Spoznáte ich podľa vlnkového tvaru, pričom vnútro vás očarí zemiakovou lahodnosťou a nadýchanosťou. Výborným spôsobom prípravy je upiecť ich v rúre. Crunchy Wedges len vysypete na plech a bez pridania oleja necháte piecť. Tieto chrumkavé mesiačiky môžete pripraviť aj na grile. Crunchy Wedges od McCain sa pripravujú z prvotriednych zemiakov a 100% slnečnicového oleja, ktorý má vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín prospešných pre ľudský organizmus. Keďže k ich príprave v rúre alebo na grile sa už nepridáva žiaden olej alebo tuk, môžu byť súčasťou vyváženého jedálnička. Ako na to? Vyvážená strava spočíva v tom, že si vyberáme na konzumáciu kvalitné potraviny a v skladbe jednotlivých porcií – 50% zeleniny, 20 – 25% sacharidov ako napríklad Crunchy Wedges a 25 – 30% bielkovín. Čo je však dôležité, pri vyváženom jedálničku sa neoberáme o radosť z dobrého jedla. Pochutnať si teda môžeme na kvalitných potravinách, ktoré máme radi - v rozumnom množstve a vyváženej kombinácii.

Čo je to vôbec McCain?

Rodinný podnik McCain Foods LtD bol založený v roku 1956 v meste Florenceville/N.B. Tým začala svoju cestu okolo sveta skvelá myšlienka, ktorá už čoskoro nadchla ľudí všetkých vekových kategórií: Mrazené hranolčeky pripravované v rúre na pečenie! Dnes má spoločnosť McCain 20.000 kvalifikovaných zamestnancov spolu v 110 krajinách. Výrobné prevádzky a pobočky, ktoré sa nachádzajú v Kanade, Spojených štátoch, Veľkej Británii, Európe, Japonsku, Taiwane, Austrálii, Novom Zélande, Argentíne a Južnej Afrike. Popri už všeobecne známych a obľúbených zemiakových výrobkoch sa medzitým dostali do ponukového listu aj výrobky rýchleho občerstvenia a rôzne predjedlá. Od roku 1996 existujú výrobky McCain aj na Slovensku. Spoločnosť zásobuje konečných spotrebiteľov chrumkavými výrobkami zo zemiakov v maloobchode aj v gastronómii. Produkty spoločnosti McCain sú ocenené pečaťou a diplomom Zdravo, chutne a aktívne.

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan