Zdravý životný štýl|18.11.2015|21:57
Nový hit v manikúre! Štrikované nechty

Už ste o nich počuli? Ak ešte nie, tak nie ste trendy! Hitom číslo jeden sú štrikované nechty. Manikúru, ktorá vyzerá, ako keby ste mali na nechtoch sveter je absolútnym hitom sociálnych sietí. Pozrite si, ako na to!

Výborný spôsob, ako osláviť sezónu hrubých svetrov je dať si tento motív na nechty. Dámy, ktoré tento trend už vyskúšali vytvárajú na nalakovaných nechtoch obrazy, ktoré vyzerajú ako pletené svetre, ktoré sú typické pre chladnejšie obdobie. Hotová pastva pre oči.

Existuje mnoho spôsobov, ako vytvoriť štrikované nechty. Ak nechcete navštíviť odborníka, skúste si ich vytvoriť aj v pohodlí domova. Jeden z najlepších spôsobov je ten, že si kúpite 3D lak, ktorý je hustejší ako ten klasický. Alebo jednoducho použite nejaký svoj starý lak, ktorý je tuhý. Postup je jednoduchý, no k dokonalému efektu potrebujete poriadnu dávku trpezlivosti a šikovnosti.

Ako na to

Nalakujte si nechty obľúbeným farebným lakom. Ten nechajte poriadne zaschnúť. Potom si vezmite 3D lak, alebo poriadne tuhý lak. S ním si vytvorte zložitý vzor rôznych liniek alebo špirál špáradlom alebo tenkým štetcom. Keď vám nové štrikované vzory uschnú, pretrite ich ešte priesvitným lakom a hotovo. Výsledok stojí za to!

Fantázii sa medze nekladú. Preto ani jedna farba pri tomto módnom hite nie je určená. Ak chcete byť trendy, stačí vám aj jeden jediný štrikovaný nechtík. Získate tak jemne upravené pazúriky s pútavým detailom.

Vhodné na večierok

Nový nechtový hit je vhodný na akúkoľvek príležitosť. Či sa chystáte na pohovor, narodeninovú oslavu či firemný večierok. Hodia sa ku akémukoľvek outfitu. Alebo si ich doprajte iba tak pre radosť.

 

Ali

foto: weheartit.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan