Domácnosť|04.03.2017|16:53
NOVÝ TREND VO VANKÚŠOVOM OPOJENÍ – ZVIERACIE MOTÍVY

Dekoračných vankúšov nie je nikdy dosť. Ich farebnosť, materiál aj vzory podliehajú aktuálnym trendom. Aké sú tie súčasné?

Ak máte radi domáce zvieratká, máte vyhraté! Mačičky a psíci vládnu nielen v mnohých domácnostiach, ale aj na prikrývkach a vankúšoch. Nech ste s nimi stále! A tieto sú dokonca nenáročné – nie sú hladné, ani nechcú venčiť.

...vyčaria dobrú náladu a úsmev na tvári, susedov neotravujú a domov skrášlia...


Zútulnia tmavé miesto na pohovke, nájdu si svoj priestor aj na veľkej posteli. Svedčí im jednoduchosť ostatných doplnkov. Takéto vankúše sú výrazným prvkom. Netreba ich prekombinovať s ťažkopádnymi vzormi a materiálmi.

...vyniknú aj na zemi...

Na koberčeku pri konferenčnom stolíku sú ako uliate. Na vankúšové mačky a na psíkov si veľmi rýchlo zvyknite. Dokonca sa môžete s pokojom usadiť, alebo si na nich zdriemnuť. Týmto domácim miláčikom určite neublížite.

...keď Vás omrzia? Čo s nimi?...

Jednoducho sa ich zbavíte. Tu sa nejedná o živé tvory, no trendy sa stále menia. Výhoda mnohých vankúšových dekorácií spočíva, že tieto vzory, tie farby, tie domáce zvieratká – to sú iba návleky. Zhodíte ich veľmi ľahko. Operiete, alebo ich darujete – ak ich už nepotrebujete. Keď nastane čas iný a byt si bude pýtať nové zmeny.

Vychutnajte si ich kým sú in. Je to milé spestrenie a zútulnenie domova. Nech úsmev na tvári vyčaria!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Monika Pekarovičová, Tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan