Zdravý životný štýl|30.09.2016|07:53
Novým internetovým šialenstvom sú kryštálové pery

Instagramoví trendsetteri vždy prídu s takou novinkou, ktorá obyčajným užívateľom doslova vyrazí dych. To isté platí aj o novom Instagramovom poste newyorskej maskérky, ktorá vytvára ohromujúce kryštálové pery inšpirujúce sa prírodnými minerálmi a kameňmi. Pri jej výtvoroch nebudete veriť vlastným očiam.

Kryštálové pery sú najväčšou ohromujúcou krásou sociálnej siete posledných dní. Kamenné pery sú najnovší trend, ktorý vizuálne zaujme každého pozorovateľa. Inšpiráciou pre horúce novinky zo sveta zdobenia pier sa stali prírodné kamene, mramor či kryštál. Takto namaľované pery vyzerajú skutočne zaujímavo. Poradíme vám, ako si ich vytvoríte doma.

Odkiaľ prišli

Sídlom kryštálových pier je americký New York a mamou je maskérka Johana. Podkladom pre jej pery bol darček od manžela. Ten jej daroval náhrdelník s podobnou textúrou a preto jej napadla myšlienka vytvoriť podobný šperk priamo na tele. Pery použila namiesto plátna. Na prípravu pier používala ametystové plátky, drobné kryštály, tekutý rúž a kovový tekutý rúž. Touto vizážistkou sa inšpirovala aj austrálska maskérka Genevieve Jauquet, ktorá pery vylepšila o skutočné kúsky drahokamov a pery zdobí podľa reálnej predlohy kameňa. Práve Jauquet používa na zdobenie pier ametyst a pyrit a jej výtvory sú skutočne neuveriteľné.

Praktickosť ide bokom

Nie sme si úplne istí, či si takéto pery dokážu vytvoriť dámy aj doma pred zrkadlom, pretože príprava kryštálových pier trvá približne hodinu, ale v každom prípade je tento nový trend maximálne zaujímavý. V prípade kryštálových pier sa veľmi nedá hovoriť o praktickosti, ale na pohľad sú skutočne zaujímavé a okamžite upútajú. Môžete ich ale vyskúšať aspoň na uletenú párty. Pozor ale na pitie drinkov a pojdanie dobrôt. Malé umelecké dielo by ste mohli zničiť.

 

Ali

Foto: weheartit.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan