Showbiz|03.12.2012|13:31|GALLERY
NUDÍ VÁS VAŠA KANCELÁRIA? INŠPIRUJTE SA NAJFRAJERSKÝMI KANCELÁRIAMI VEĽKEJ BRITÁNIE.

Portál na vyhľadávanie pracovných miest Adzune vo Veľkej Británii si dalo námahu a podarilo sa mu nájsť desať kancelárii, o ktorých sa nám ani nesníva.

Mind Candy, Londýn

Aby sa lepšie tvorilo, Mind Candy, spoločnosť na výrobu hier, pretvorila pracovný priestor na hraciu chajdu, kde sú všetky predstaviteľné hračky kancelárie.

 

Melbourne Server Hosting, Manchester

IT spoločnosť si myslí, ze najdôležitejším aktívom sú pre ňu jej zamestnanci, preto pre nich vytvorila takéto kancelárske priestory.

 

Innocent Drinks, Londýn

Známe kancelárie pod názvom „Ovocné veže“, majú výzdobu z falošnej trávy, piknikových lavičiek a samozrejme nemôže chýbať červená telefónna búdka.

 

Red Bull, Soho, Londýn

Mať obriu šmýkačku, či pin-pongový stôl v zasadacej miestnosti? Prečo nie. Red Bull London HQ  srší moderným dizajnom a zábavou. Všetko to navrhli Jump Studios.

 

Nike, Londýn

Opäť jedna kreácia Jump Studios. Londýnska kancelárie Nike je veľmi moderná a akoby bola z inej planéty. Všade nájdete športové vybavenie a obrazovku na stene.

 

Virgin Money, Edinburgh

I kancelária môže získať cenu. Táto ju dostala za najlepšie recyklované a renovované pracovisko vo Veľkej Británii. Kombinácia udržateľnej ekonomickej konštrukcie a architektonickej jemnosti jej dodáva nádych akejsi zvláštnej galaktickej atmosféry.

 

The Engine Group, Londýn

Je iná a výnimočná svojím kruhovým sedadlom a korkovou dlažbou. Vznikla na báze skupinovej komunikácie.

 

Macquarie, Londýn

Táto londýnska banková kancelária sa nechala ovplyniť svetlými farbami a otvoreným priestorom. Ten sa ťahá cez šesť poschodí. Celé to okreňuje červené zábradlie.

 

Mother London, Londýn

Cez celú kanceláriu Inzerčného giganta Mother London, sa ťahá veľký obrí kruhový stôl, ktorý je ideálnym prostredím pre brainstorming.

 

Nicolas Tye Architecs, Bedfordshire

Kancelária spoločnosti Nicolas Tye Architecs ponúka nielen panoramatický výhľad, tvorivosť ale hlavne potrebný pokoj a mier.

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan