Aktuality|03.01.2017|17:37
Odštartovala registrácia do 3. ročníka súťaže NEVESTA ROKA

Milé NEVESTY,

už tretí rok pre Vás organizujeme unikatnu súťaž "Nevesta roka", ktorej finalový program a vyhlásenie výsledkov sa koná na Svadobnom veľtrhu v bratislavskej Inchebe. Tento rok to bude v piatok 10.2.2017 od 16:00.

Ak ste sa práve Vy alebo Vaša kamarátka / sestra / suseda stala v roku 2016 šťastnou nevestou, tak táto súťaž je určená práve Vám.

Tak ako po minulé roky, štartujeme hlasovanie o postup do finále, kde sa stretne 10 finalistiek. Ak postúpite do finále, zúčastníte sa zaujímavého a zábavného programu a samozrejme súťažíte o zaujímavé ceny, ako dovolenka podľa vlastného výberu, víkendové pobyty v SPA, spotrebiče do domácnosti a mnoho ďalšieho.

Prihlásenie do súťaže je veľmi jednoduché! Stačí, ak vyplníte registráciu na http://www.womanman.sk/registracia-nevesta-roka/, v nej uložíte max. 5 fotografií z Vašej svadby a ste zaradená do súťaže.

Hlavnou podmienkou na zaradenie do súťaže je, aby súťažiaca bola naozaj nevestou v roku 2016. Registrovať do súťaže sa môžete najneskôr do 1.2.2017.

!!!Pozor!!!

Zmena Hlasovania!

Hlasuje sa kliknutím na hviezdičky, každá hviezdička = 1 bod, 5 hviedz = 5 bodov... Body sa následne sčítajú! Keďže je to serverový hlasovací systém

 

 

Finalistky Nevesty roka 2015

 

Finalistky Nevesty roka 2014

 

Vyhlasovateľom súťaže je portál womanman.sk a časopis WomanMan magazine.

Hlavným organizátorom je Štúdio Škerák.

 

foto: archív WM

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan