Vzťahy|24.01.2015|22:16
Osem nenáročných pravidiel pre skvelý vzťah

Jednoduché, ale účinné. Tie páry, ktoré ich majú osvedčené vedia, že naozaj fungujú. Skúste ich aj vy.

Nič prekvapujúce, len klasické „pravidlá“, ktoré dokážu zázraky.

Zahŕňajte sa komplimentmi- či už vy jemu alebo on vám. Chváľte sa, hovorte si, ako ste na seba hrdí. Každý potrebuje počuť, že niečo urobil dobre, že dobre vyzerá alebo že sa tomu druhému páči. A najlepšie je to počuť od milujúcej osoby.

Stretávajte sa s inými dvojicami- podvedome sa tak navzájom môžete motivovať a pozerať sa, aké je krásne, keď to klape aj niekde inde. Tým ste aj v spoločnosti iných a nezanedbávate priateľov.

Maličkosti- z toho sa všetko skladá. Z drobností, pozorností a detailov, ktoré potešia.

Spoločne plánujte- naplánujte si spoločný výlet cez víkend alebo len návštevu k priateľom, čokoľvek. Len spolu. Aby ste mali spoločný program a užívali si voľný čas pokope.

Choďte na rande- môžete sa zahrať, že sa stretnete tam alebo si vyjdite do kina, divadla, niekde, čo máte obaja radi. Randenie predsa nepatrí len nezadaným. Práve naopak.

Čo najmenej stresu doma- neberte si domov prácu a ak musíme, vyhraďte si na ňu konkrétny čas a potom sa venujte jeden druhému. Keď idete domov z práce, nechajte ju za dverami firmy. Rozprávať sa o práci môžete, len na seba neprenášajte negatívne pocity. Vznikajú tak absolútne zbytočné hádky.

Udržiavajte iskru- prekvapte ho v sexy spodnej bielizni, on vás navarenou večerou. Alebo si zadajte jeden deň v týždni, kedy budete chodiť doma nahí. Najmä myslite na veci, ktoré na sebe milujete.

Dovoľte jeden druhému, aby ste si chýbali- je skvelé tráviť spoločný čas, ale zase treba si dať čas aj na to, aby ste si chýbali. Dámy, vyberte sa vonku s priateľkami alebo na wellness babský víkend, muži doprajte si pánsku jazdu aj vy.

by Diamond, zena.sme.sk

foto: tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan