Vzťahy|28.02.2015|22:34
Osem znamení, ktoré ukážu, že žijete s nesprávnym mužom

Keď s niekým žijete, ste doňho zaľúbený, často si ani neuvedomujete, že je ten vzťah zlý a človek, s ktorým ste nie je pre vás. Väčšinou to zistíte až rokmi, celý čas ten vzťah ospravedlňujete, klamete okolie, no v prvom rade samu seba.

Zlých chlapcov majú ženy rady, ale odtiaľ potiaľ. Tiež sa nedá donekonečna všetko ospravedlňovať a tváriť sa, že je to v poriadku. Keď sú vám tieto vety verne známe, asi bude lepšie, keď sa nad svojim vzťahom poriadne zamyslíte.

Večne ospravedlňujete jeho správanie tým, že má len zlú náladu? Že mal zlý deň a zajtra sa už z toho vyspí? Ako často to robíte? Tak každý druhý deň? To zaváňa problémom.

Keby nebol nahnevaný, určite by sa spýtal, aký som mala deň. Ale nespýtal sa? A ako často je nahnevaný? Asi ste od neho už veľmi dlho nepočuli otázku, aký ste mali deň. Jeho to totiž pravdepodobne až tak nezaujíma.

Nemá rád svoju prácu, ale sľúbil, že si nájde inú. Ako dlho to už sľubuje? Mesiac, dva, pol roka, rok? Nemá sa ale k činu, lebo je lenivý, nechce sa mu niečo meniť, radšej bude nespokojne nadávať, vám tým brať energiu a prenášať do vzťahu negatívne emócie.

Povedal, že som tučná, ale nemyslel to tak. Včera ma dokonca pozval na večeru. Koho tým klamete? Jedine seba.

Nevie dávať najavo city, ale to sa zmení. On sa zmení, žiaden vzťah nie je dokonalý. No to sa teda nezmení. Nebuďte naivka. Ak vám prekáža, že vám povie, ako vás miluje možno raz za pol roka, môže sa to zmeniť, ale maximálne raz dvakrát. Potom si pôjde zasa svoje. Lebo to je jeho osobnosť a tá sa zmeniť len tak nedá.

Moja rodina ho nepozná tak ako ja. Oni len závidia. Ľudia, ktorí vám naozaj nezávidia sú väčšinou vaša rodina. Takže zaslepené a zamilované reči o závisti sú rovnako hlúpe ako to, že on je teda ten pravý.

Všetko je moja vina. Ak si toto neustále hovoríte a naozaj si myslíte, že je takmer všetko vaša vina, rovno vám povieme, že nie je. Len to zatiaľ nevidíte.

Ale ja ho milujem. Je k vám zlý, nedáva city najavo, žiarli, kričí na vás a mnoho iného, ale vy stále argumentujete tým, že ho milujete.

by Diamond, feminity.zoznam.sk

foto: tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan