Zdravý životný štýl|09.05.2019|16:23
Osvieženie bežného dňa

Značku Tea Tree z rodiny John Paul Mitchell Systems® už iste poznáte. Štyri rady starostlivosti o vlasy založené na čajovníkovom oleji, ktorý je jednoducho osviežujúci.
Viete ale, že Tea Tree obsahuje aj ďalšie produkty, ktoré vás najmä teraz v lete potešia svojou chladivou náručou? Doplňte si kúpeľňu a vytvorte si závislosť na Tea Tree Body Bar® a Tea Tree Shaving gel®.

 

 Tea Tree Body Bar®

Mydlo a jemný peeling v jednom

Toto mydlo vás nielen umyje, ale vďaka prídavku petržlenu si s ním doprajete aj jemný peeling. Samozrejme, obsahuje čajovníkový olej s prirodzenými antiseptickými, dezinfekčnými a liečivými vlastnosťami.

Bonus: Je ideálne na holenie.

 

 

Tea Tree Body Bar®, 150ml, 11,09 €

 

 

 

Renáta Sukupová, produktová špecialistka Paul Mitchell® nenechá na vlastnosti čajovníkového oleja dopustiť: "Tea tree je antiseptický, antibakteriálny, hojivý aj liečivý - vašej pokožke teda doprajete všetko, čo v lete ocení. Ak vás napríklad dress code núti nosiť oblečenie, ktoré nie je vzhľadom k teplotám úplne vyhovujúce, nesmie vo vašej kúpeľni chýbať.“

 

 Tea Tree Shaving Gel®

Osviežujúci holiaci gél.

Bohatá pena chladí pokožku a umožňuje dokonale hladké oholenie. Špeciálne ošetrujúce látky pomáhajú chrániť pokožku a pôsobia antisepticky. Čajovníkový olej a mäta navyše povzbudia vaše zmysly.

Bonus: Tea Tree Shaving gel® hydratuje a pomáha chrániť pokožku pred pálením po holení.

 

 

Tea Tree Shaving Gel®, 200ml, 18,15 €

 


 

 

 

Kúpite v salónoch Paul Mitchell®

www.paulmitchell.cz/salony


 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan