Móda|24.11.2014|08:53
Outfit od 08.00 do 16.00 – šaty

Ako sa obliecť do práce?

Šaty v zime? Rozhodne áno. Oživte svoj každodenný nohavicový rituál a siahnite po zaujímavých šatách a hrubých pančuchách. K tomu kabát nad kolená alebo kožušinová bundička a ide sa!

V práci tak môžete zažiariť každý deň. Možno si ich obľúbite natoľko, že postupne vystriedajú váš obľúbený nohavicový kostým a my budeme nakoniec písať o nohavicových outfitoch... No nepredbiehajme. J Teraz tu pre vás máme pár kombinácii a rád, s ktorými určite zabodujete. Staviť môžete na tieto druhy šiat:

Knit dress

Pletené šaty sú zárukou pre príjemný pocit tepla a pohodlia, preto si ich zaobstarajte ako prvé. Nosiť sa dajú v hravom dievčenskom outfite s pletenou čiapkou a palčiakmi.  

 

Little black dress

Klasika, ktorá by nemala chýbať v šatníku žiadnej ženy. Chic look dosiahnete napríklad kombináciou čiernej farby a tigrovaného vzoru. Skúste to ako my.

 

Dress with belt

Medzi nami obľúbené šaty s opaskom sú tou správnou voľbou pre vytvorenie smart & classy looku.  Nanajvýš nám dokážu prirodzene zvýrazniť pás.

 

Leather dress

Kožené šaty sú pre ozvláštnenie šatníka ako stvorené. Nie je veľa žien, ktoré sa ich odvážia nosiť....a to je príležitosť pre vás. Odlíšte sa a kúpte si napríklad tieto od Zary. Neoľutujete.

 

By TR

Zdroj fotorgrafií: zara.com, hm.com, mango.com, bepon.sk, ffmoda.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan