Móda|04.01.2017|18:20
OZDOBTE JU!

OBČAS SI S ŇOU RADY „ZAŠPÁSUJETE“. NIEKEDY BY STE SI JU DOPRIALI AJ KAŽDÝ DEŇ, NO ČO KED VÁM V TOM PRÁCA A BEŽNÝ ŽIVOT BRÁNI.

Uhádli ste určite. Ide o Vašu milovanú ... kabelku. Preferujete vyzývavé módne kúsky – trblietavé, farebné, listovky a zaujímavo tvarované. Ale k profesii, či na obyčajné stretnutie do mesta sú nevhodné. Ako aspoň trocha spestriť Vaše „nudné kabelkové pliecko“?


Keď už – tak už. Do práce sa nosí taká. Obyčajná kabelka. Ale praktická. Dostatočne veľká pre doklady, iPad, mobil a základnú výbavu každej ženy. Má niekoľko priečinkov, takže sa v nej ani nestratíte. Nebaví Vás? Vieme ako si dopriať aspoň trochu „skrášlenia“ nevýrazného módneho doplnku.

OZDOBTE JU – OZDOBÍTE SEBA

...stavte to na módne prívesky...


Obyčajnú čiernu, hnedú alebo inú bezfarebnú „nudu“ obdĺžnikového tvaru spestrite fashion „chlpáčom“. Chlpatými módnymi príveskami. Malou huňatou guličkou spríjemnite svoje kabelkové „utrpenie“. Máte rady farby? Choďte do farieb – červená, ružová, tyrkysová alebo iná farebne kontrastná „chlpatá potvora“ oživí smutné farby kabelky.

...perly pre eleganciu do práce a sú aj „okulahodiace“...

Na „chlpáče“ to dnes nevidíte, ale i tak chcete oživiť pracovnú tašku? Do luxusnej práce sa vyráža len s luxusným príveskom na kabelke. Perly, perly, perličky. Pripnite si malý perlový prívesok na kabelku a vnesiete sebe i okoliu dávku nežnej ženskosti. S perlami zažiarte nielen na krku, doprajte ich aj kabelke.

...farebné, trblietavé a veľa...

Máli sa Vám pri jednom „malom chlpatom“, alebo Vás perly neuspokojujú? Vyskúšajte to naraz hneď s niekoľkými. Nech vysia, nech „hrkotajú", nech sa vynímajú, nech sa blýskajú. Rôzne vzory a materiály na jednej malej „karičke“. Mašličky aj vysiace potvory, perličky i bavlnky a zvončeky. Pre spokojnosť kabelkových duší! Pre módny doplnok, ktorý „sluší“.

Vykúpte sa zo sveta profesionálnej fashion nudy so zábranami...aspoň vďaka kabelke. S tvarom a jej farbou sa už „nevyhráte“. „Vyhrajte sa“ ale s jej doplnkami! A máte to dnes zase VYHRATÉ!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan