Móda|02.05.2016|07:41
Pančuchy s namaľovanými nechtami

Japonci opäť nesklamali. Na trh prenikla absolútna novinka do ženského šatníka. Sú ňou pančuchy, ktoré majú vopred namaľované nechty. Stačí si ich natiahnuť na nohy a hneď máte vizuálne dotvorenú dokonalú pedikúru.

Japonsko je skutočne krajine neobmedzených možností. Ich najväčšou novinkou je to, že začali vyrábať bizarné pančuchy. Zaujímavé je, že si ich začínajú chváliť ženy po celom svete. Dámy sú nadšené z pančušiek, ktoré majú vopred namaľované nechty. Jedinečné silonky si jednoducho oblečiete a na prstoch nôh narovnáte tak, aby nebolo vidieť, že nechty sú len “akože” nalakované.

Odkiaľ sa vzali

Nebudete veriť no s takýmto výmyslom prišiel chlap. Vynálezca Belle Maison sa rozhodol pomôcť všetkým ženám, ktoré si nestíhajú upraviť nechty na nohách. Vymyslel prstové silonky, ktoré majú na koncoch rôzne vzory. Tie by mali sadnúť na nechty ako uliate.

Predávajú sa online

Na Slovensku sa v kamenných predajniach zatiaľ kúpiť nedajú. Môžete si ich objednať iba online, no predávajú sa v rôznych farebných prevedeniach, aby ste si mohli vybrať vzor na akúkoľvek príležitosť. Vraj vydržia dlho a ich cena je porovnateľná s klasickými pančuchami.

Čo na to odborníci

Módni návrhári už roky tvrdia, že pančuchy v otvorených topánkach sú faux-pas. Keď teraz navyše uvidia prstové pančuchy s nalakovanými nechtami, nadšení asi nebudú. No keď je to raz módny hit a ženy ich milujú, nedá sa tomu zabrániť.

Sú skutočne raritou, no dámy sa o nich začínajú rozprávať čoraz častejšie. Kúpili by ste si niečo také?

Ali

Foto: someecards.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan