Vzťahy|31.01.2015|15:10
Páni, toto nehovorte! Vety, ktoré zaručene podlamujú ženské sebavedomie

Asi sa mnohí zhodneme na tom, že najviac sa dá ublížiť slovami. Lebo tie, keď vyslovíme, späť sa už vziať nedajú. Obidve pohlavia vedia byť uštipačné a nepríjemné. Pozrime sa na vety, ktorými dokážu najviac ublížiť muži.

Ženské sebavedomie je krehké. Riešia svoju krásu, postavu, to, ako pôsobia pred ľuďmi a čo si o nich myslia. A ak vám to sebavedomie podkopáva milovaný človek, nie je nič horšie. Ak vám partner hovorí tieto vety, mali by ste sa zamyslieť nad tým, či bude váš partner aj naďalej.

Mala by si začať cvičiť- na pohybe a cvičení nie je predsa nič zlé. Práve naopak, je to výborný oddych, relax, pri ktorom sa zbavíte stresu a budete sexy. Ale počuť to z úst milovanej osoby, nie je bohviečo. Dá sa to aj inak.

Tvoja kamoška vyzerá teraz omnoho lepšie ako niekedy- všíma si. Vaše kamarátky, sestru, iné ženy. Nie žeby mal mať teraz oči nalepené len na vás, ale mali by ste byť v strehu. Táto veta nie je vôbec príjemná a deň vám nezlepší.

Pred pôrodom si vyzerala inak- veta zabijak, v ktorej sa toho skrýva veľa. Bola si krajšia, štíhlejšia, nemala si také kruhy pod očami atď... Páni, aj túto vetu si nechajte radšej pre seba.

Moja bývalá mi nerobila scény- stop! Tu už váš drahý prekračuje všetky medze. Neporovnávajte a už vôbec nevyťahujte bývalú. Je to rana pod pás.

Idem von, aspoň budem mať pokoj- krik, hádky, nezhody? To je predsa v každom vzťahu. Táto veta jednoznačne evokuje to, že vám vaša partnerka prekáža. Aj keď iba nachvíľu.

Na začiatku si bola úplne iná- tu už ide nielen o podkopávanie sebavedomia, ale skôr o to, že chce tú ženu, do ktorej sa zamiloval a nie tú, ktorú má teraz.

Si ako tvoja matka- ťažká veta. Nemá rád vašu mamu a jej spôsoby? Týmto vám naznačuje, že všetky zlé veci máte po nej. Chlapi, veľmi si to premyslite, než toto vyslovíte!

Ty ideš ešte večerať?- niekedy to muži ani nemyslia zle, ale otázka, či idete ešte jesť je jasným znamením, že by ste už nemali, lebo máte nejaké to kilo navyše.

Jedlo mojej mamy je najlepšie- len tak to povie, lebo si chce pochváliť kuchárske umenie svojej mamy, ale často si neuvedomí, že to totálne zhadzuje kulinárske snaženie sa partnerky.

Nejako si vyšla z cviku- ak toto povie pri sexe, je načase mať sex častejšie alebo si hryznúť do jazyka. Ženy tiež nevešajú mužom na nos úplne všetko. Ich sebavedomie by razom úplne zmizlo.

by Diamond, feminity.zoznam.sk

foto: tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan