Móda|22.10.2017|21:26
Pánska móda pre dámy! Máme rady MOKASÍNY!

Pánsky štýl je neskutočne sexi a in! Na to, aby ste si užili mužskú ležérnosť a eleganciu nemusíte zaprieť samé seba. Buďte ženou v „naoko“ pánskych topánkach – MOKASÍNY patria už aj nám ženám!

IBA SAMÉ VÝHODY

Stvorené pre rifle, šaty, sukne aj obleky. Nízke aj na malom podpätku. Športové i elegantné.

...kde sa vzali, tu sa vzali – vzali sa mužom, teraz patria ženám...


...a pristanú im viac. Ak si ich raz obľúbite, na druhý deň si premyslite, či lodičky – či mokasíny. Až takú majú moc. Dokážu vyradiť obuv žien a popolušiek. Môže za to aj ich pohodlnosť.

...semišové, lesklé aj látkové...vždy iné, vždy in...


Taký je trend mokasín. Táto obuv je ideálna i počas jesenných dní. Také mokasínove „semišky“ pristanú rifliam a teplému babiemu letu. Tie kožené a lesklé k tomu, sú ideálne pre nevšednú ženu, ktorá sa chce odlíšiť. Mužom vo svete biznisu priblížiť. V pánskom a zároveň so žensky sexi štýlom mokasín predvedú svoju profesionalitu a dominanciu. A samozrejme...iba medzi nami...počas mítingu nebudete myslieť na boľavé nohy v lodičkách. Teraz môžete s hrdosťou od stola vstať.

...pre „biznismenky“ aj mamičky...

Pre pohodlie na pracovisku i pri kočíkovaní a nákupe potravín. Mokasíny patria všade – „do voza aj do koča, do práce aj do kuchyne“.

 

Štýlová móda jesenných dám! Kde muži prišli o svoj výnimočný dar mokasín! Pozor na nás páni – dnes im vládneme my dámy! Už sú naše - milované mokasíny!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: www.tumblr.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan