Vzťahy|03.03.2015|23:49
Päť nevinných klamstiev, vďaka ktorým bude váš vzťah šťastnejší

Slovo klamstvo vo vzťahu už samo o sebe neznie dobre a spôsobuje väčšinou veľké problémy. Ale nie vždy to tak musí byť. Sú aj veci, pri ktorých sú drobné nevinné klamstvá na mieste. Pre pokoj v rodine...

Pokojne sa zabav. Večer vám príde smska od partnera, že sa zdrží, lebo sa na pracovnej večeri nakoniec zabávajú alebo prišiel starý kolega alebo čokoľvek iné. Vám je už dopredu jasné, že keď príde bude mať vypité a ráno sa mu nič nebude chcieť. Skúste mu namiesto nepríjemnej sms napísať, nech sa len pokojne zabaví. Budete mať večer len pre seba a keď budete chcieť niekam vyraziť vy, nemusíte sa ponáhľať.

Tie šaty mám už dlho. Rodinný rozpočet nie vždy pustí a vy ste tým šatám jednoducho nemohli odolať. A potrebujete počúvať vyčítavé reči? Pre spomínaný pokoj v rodine mu radšej povedzte, že ich už máte dlho, len ste ich nenosili. Pokiaľ nie je módny návrhár alebo niečo podobné, ani si to nevšimne.

Teším sa, že príde tvoja mama. Aj keď so svojou svokrou možno nevychádzate zle, tak či tak vám často lezie na nervy. Je to predsa svokra. Ale ani vy by ste nechceli počuť, že je vaša mama otravná, stále ju máte za chrbtom a že tie dni pretrpíte.

Bolo to úžasné. Niekedy prosto ten sex nemusí byť presne taký, ako si predstavujete. No keď sa vás drahý opýta, či sa vám páčilo a aké to bolo, máte to srdce povedať mu, že teraz to bolo nanič? Spôsobilo by to naozaj zbytočný rozruch.

Nie, ten nový sused nie je sexy. To, že má prenikavý pohľad a vyzerá fantasticky mu na nos vešať vôbec nemusíte. Milosrdná lož, ktorá má opodstatnenie. Váš muž bude pokojný a vy nemusíte vysvetľovať.

by Diamond, prozeny.blesk.cz

foto: tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan