Media|08.08.2018|10:55
Pikniková sezóna v plnom prúde

SÚŤAŽ s LAYS!

Keď sa nabudúce s kamarátkami vydáte na piknik a budete premýšľať čím obohatiť váš piknikový kôš, rozhodne nezabudnite na vychytanú pečenú dobrôtku v podobe senzačných Lay’s Oven Baked.


Lay’s Oven Baked si môžete do piknikového koša pribaliť len tak a vychutnať si ich skvelú chuť, avšak pokiaľ by ste chcela byť kreatívna, ľahko s nimi vykúzlite originálne tapas. Za malý hriech budú stáť aj v kombinácii s vaším obľúbeným dipom. Ich jedinečnosť spočíva v tom, že sú pečené v peci, a vďaka tomu obsahujú o 50 % tuku menej než klasické smažené chipsy. Báť sa, že menej tuku znamená menej chuti, je v tomto prípade zbytočné. Ba naopak! Bylinková varianta s príchuťou jogurtu vás doslova ohromí svojou lahodnou a jemnou chuťou a solená klasika, tá nikdy nesklame. Takže keď budete premýšľať, čím vylepšiť piknik so svojimi kamarátkami, prekvapte ich nevšednými Lay’s Oven Baked. Tieto skvelé pečené chipsy si totiž zamilujete na prvé chrupnutie.

SÚŤAŽ - vyhrajte piknikový košík plný chipsov a vychutnajte si dlhé letné večere v spoločnosti Lay´s Oven Baked. Podmienky súťaže:

- dajte LIKE na stránku WomanMan magazine na Facebooku

- sledujte WomanMan magazine (@womanmanmag) na Instagrame

- správnu odpoveď na súťažnú otázku nám zašlete do správy na našej FB stránke WomanMan magazine

 

V akých dvoch variantách sú k dispozícii Lay´s Oven Baked?

1. Bylinkové a solené

2. Bylinkové a kečupové

3. Bylinkové a paprikové


 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan