Móda|06.01.2015|10:12|VIDEO
 

Začiatok januára sa tradične spája aj s plesovou sezónou, ktorá je už za dverami.  Ak ešte stále nemáte vybrané šaty, nezúfajte a inšpirujte sa modelmi slovenských, ale aj zahraničných dizajnérov.

Ako už býva zvykom, koniec roka sa niesol aj v znamení spoločenských šiat a doplnkov, ktoré boli odprezentované počas Bratislavských módnych dní. Pod strechou Dvorany Ministerstva kultúry Slovenskej republiky sa stretlo veľké množstvo talentovaných slovenských návrhárov ako Jana Jurčenko, Jana Pištejová, Róbert Vrzala, La Rena, Zlatica Hujbertová, Zuzana Haková Veronika Hložníková, Simona Vachálková, Ida Sandor,  Annamária Kiss Kósa, Richard Rozbora, Slavomíra Vlasová, Darina Fábriová.  Na prezentácii sa konala aj prehliadka dámskych a detských spoločenských šiat značiek Pronoviac Barcelona, Sherri Hill a salónu Nicole .

 

A aké sú trendy na nasledujúcu plesovú sezónu?

Čipka, čipka, čipka! Tak tá hrá prím už niekoľko sezón a pravdepodobne ešte dlho aj bude. Okrem nej na móle nechýbala nesmrteľná čierna, ohnivá červená či zlatá a cyklámenová. Ak siahnete po týchto farbách, určite zabodujete. Rovnako aj s korzetovými šatami, jednoduchými strihmi a aj balónovými sukňami. Modelky a známe televízne osobnosti okrem krásnych rób predviedli aj kožušinové kabátiky, ktoré sú taktiež súčasťou plesovej sezóny. Na svoje si prišli aj páni. Počas večera sa mohli inšpirovať rôznymi modelmi frakov.

Ako to na prehliadke vyzeralo, si môžete pozrieť vo videu, ktoré zachytáva tie najdôležitejšie momenty večera.

 

Radka V.

video: youtube.com/womanmansk

VIDEOPRODUCTION: http://www.firemnevideo.sk/
VIDEO MARKETING AGENCY: http://www.TVspot.sk/

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan