Zdravý životný štýl|17.11.2015|18:16
Počuli ste o brondie?

Najnovší vlasový odtieň brondie sa pomaly dostáva z Holywoodu aj k nám. Najznámejší svetoví hair stylisti sľubujú, že tento odtieň sa konečne hodí úplne každej žene. Viete si predstaviť, že by všetky dámy na svete mali rovnakú farbu vlasov?

Najnovším účesovým hitom prechodu z jesene do zimy je určite brondie. Je to akýsi zlatý stred medzi blond a hnedou. Nie je to ale kompromis medzi odtieňmi. Ide o výborné zmiešanie farieb a dosiahnutie odtieňu, ktorý tu do teraz nebol. Kým doteraz leteli svetlé odtiene a vy ste nevedeli nájsť ten správny, práve brondie bude to, čo hľadáte.

Základné znaky

Brondie je niečo ako hnedý melír. Svetlejšie aj tmavšie partie účesu pôsobia veľmi prirodzene. Nenájdete tam však žiadne prechody. Preto sa tento štýl hodí na krátke, ale aj dlhé vlasy a pristane všetkým typom pleti. Výhodu majú blondínky, ktorým môže kaderník vlasy len jemne a postupne stmaviť. Je to vynikajúci odtieň, aj keď vás trápia šediny. Brondie melír dodá vášmu účesu nový šmrnc budete pôsobiť mladistvo a in.

Ako na to

Ak ste chceli okamžite utekať do drogérie a kúpiť si farbu v krabičke, zabudnite na to. Aplikácia brondie melíru si vyžaduje ruky odborníka a odborné znalosti. Hair stylisti nanášajú farbu vodorovne aj zvislo zložitejšou technikou ako pri klasickom melíry. Pri odchode zo salónu krásy vás prekvapí nový vzhľad a budete sa cítiť neodolateľne sexy.

Brondie milujú aj svetové krásky Eva Gree, Cara Delevingne, či Blake Lively. Tak čo, vyskúšate brondie aj vy?

Ali

Foto: weheartit.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan