Zdravý životný štýl|23.11.2017|15:20
Podmanivé účinky prírodných mydiel

Čistá práca prírody a šikovnosti rúk. Esencie blahodárne pre dušu i telo. To je to, čo v zime potrebujeme. Odhaľte spolu s nami účinky prírodných ručne vyrábaných mydielok.

Prinášajú stratenú rovnováhu a krásu. Pre pokožku, ktorá v zime bojuje s chladom a vetrom, pre zamrznutú dušu. Telo rozkvitne, duša sa zohreje.

Vývážený pomer látok vytvára z prírodných mydiel vzácne liečivo. Máte problémy s pokožkou a neviete, ako ďalej postupovať? Odpoveď nájdete v kúpeľni, počas kúpeľa alebo sprchy. Prináša ju malé a kompaktné balenie správneho mydielka. Nájdite si svoju ochranu medzi našim výberom. Nedmietnite prírodné bylinky a silu, ktorú prinášajú.

JEDNO ČERVENÉ Z JAZMÍNU: MYDLO JAZMÍNOVÁ RYŽA


...PRE DOKONALÚ MLADISTVÚ PLEŤ...

Toto zjemňujúce mydlo účinkuje ako peeling, ktorý odstraňuje z pokožky odumreté bunky a škodlivé toxíny.

JEDNO TAJOMNE „ČIERNE“ Z RYŽE: MYDLO ČIERNA RYŽA


...PRE DOKONALÚ ČISTOTU A REVITALIZÁCIU...

Mydlo z čiernej ryže obsahuje obrovské množstvo antioxidantov a vitamínov. Pokožku revitalizuje a hĺbkovo prečisťuje. Má výnimočný exfoliačný účinok.

JEDNO ŽLTÉ Z CITRÓNA: MYDLO CITRÓNOVÁ TRÁVA


...PRE DOKONALÚ NÁLADU ZRÁNA, KTORÁ UVOĽNÍ SVALY A PRINESIE ÚSMEV NA TVÁRI...

Toto mydielko uvoľňuje svalové napätie, zlepšuje náladu a pomáha naštartovať deň. Má antiseptické účinky a preto výborne pôsobí na rozšírené póry a mastnú pleť, z ktorej odstraňuje maz. Doprajte si rannú energiu a krásu s citrónovým mydielkom hneď!

JEDNO Z MORA PLNÉ RIAS: MYDLO MORSKÉ RIASY

...PEELING PRE SUCHÚ PLEŤ...

Toto mydielko šetrne čistí pokožku bez toho, aby ju vysušovalo. Zlepšuje pružnosť a elasticitu pleti. Svieža mentolová vôňa pristane pokožke rúk, tela aj tváre.

JEDNO „DREVENÉ“ Z DREVA: MYDLO SANTALOVÉ DREVO

...PO ŇOM POKOŽKA UŽ VIAC „DREVENÁ“ NEBUDE  A ANI VY...

Proti zápalom a toxínom. Také sú účinky delikátneho esenciálneho oleja zo santalového dreva. Stimuluje aj schopnosť koncentrácie a pôsobí ako afrodiziakum. Pre romantický kúpeľ je ako stvorené.

JEDNO KOZIE Z MLIEKA: MYDLO KOZLIE MLIEKO


...NEVÍDANÁ REGENERÁCIA PRE DETI AJ DOSPELÝCH...

Má krásnu a čistú neutrálnu vôňu a zložky, ktoré pokožku upokojujú a regenerujú. Vhodné pre hebkú citlivú detskú pokožku až po atopickú pleť.

Nie je mydlo  ako mydlo. Nie je vôňa ako vôňa. Nájdite svoje blažené opojenie a súznenie! Pre harmóniu krásy tela a pokoja duše. Vyberte si svoje prírodné mydielko – čistý dar prírody.

Redaktorka: Monika Pekarovičová, www.bodhispa.sk

Foto: www.tumblr.com, www.bodhispa.sk

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan