Móda|23.02.2017|22:23|GALLERY
Podporte Pandu veľkú vďaka módnej vychytávke

Ak ste milovníci Pandy veľkej, tak nielenže prídete na svoje čo sa týka obľúbených módnych kúskov, ale zároveň máte jedinečnú šancu pomôcť týmto rozkošným zvieratkám. Značka TOMS okrem svojho konceptu One for One, kedy za každý predaný pár topánok daruje druhý pár dieťaťu v núdzi, rada spolupracuje s najrôznejšími neziskovými organizáciami a každý rok dohovára partnerstvá, ktoré filantropiu značky ešte viac prehlbujú. Často sa jedná o nadácie na záchranu zvierat, čo má na svedomí Heather Mycoskie, manželka zakladateľa TOMS Blaka Mycoskieho a veľká milovníčka zvierat, ktoré stojí tiež za projektom TOMS Animal Initiative.

Tento rok sa TOMS Animal Initiative spojila s WildAid, organizáciou na ochranu divokých zvierat. Ich kampaň usiluje o prežitie Pandy veľkej, ktorej počet už klesol len na dve tisícky a radí sa tak medzi ohrozené druhy. Výťažok z predaja tejto limitovanej pandej kolekcie pôjde práve na podporu Pandy veľkej.

Kolekcia obsahuje dámske espadrilky a detské slip-on tenisky a v predaji bude od marca 2017 výhradne na www.urbanlux.cz Vyberte si medzi pohodlné a trendy kúsky, ktoré nielenže budú pôsobiť hravo a elegantne, ale pri kúpe budete mať aj dobrý pocit. V priloženej galérii môžete nájsť topánky z uvedenej kolekcie, ktoré zaujmú hneď na prvý pohľad.

Klaudia Fiolová
foto @Toms

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan