Zdravý životný štýl|09.06.2017|08:59
Pozor na zdravie s letným „tangom“!

Letné horúčavy prinásajú potrebu obnažiť sa. Nielen hore – s tričkami nad pupok, ale aj tam dole - so šnúrkami v pozadí! Nosenie obľúbeného „kusu“ spodného prádla má svoje riziká...

Muži a ženy im neodolajú. Je len málo takých, ktoré nemajú ani jedny v ponuke. Tango nohavičky sú obľúbené najmä v lete, keď máte chuť kráčať holá, ale niečím svoje „partie“ zakryť musíte.

...výhody pozná každá, viete aj o rizikách?...


O tom, že sa v nich cítime dobre, sexi a príťažlivé, vravieť nemusíme. Okrem toho sa v nich v lete neparíme a ľahko ich skryjeme aj pod priehľadným materiálom. Poďme na problémy...

...od zápalov mužských očí smerujú až po tie gynekologické...

Tým sa radšej vyhýbajme. Malé a nenápadné pásiky textilného materiálu, môžu prenášať veľké „veci“. Nehovoríme „odveci“, ak spomenieme, že poľahky prenášajú baktérie a spôsobujú nepríjemné zápaly intímnych partií.  Od príjemneho pohľadu tak smerujete k problémom so ženským zdravím.

...ako s nimi „vybabrať“, keď sa ich nechcete vzdať? Striedať!...


Napriek tomu, že ich máme desiatky, nie je na škodu mať aj „bombarďáky“. Aj tie môžu byť sexi. Ak sú s peknou potlačou, čipkou, farebné a hravé. Odejte do nich svoje milované partie na striedačku spolu s horúcim letným tangom. V pondelok a utorok si dajte farebné a milé „celoplošáky“, v stredu na spestrenie týždňa „šnúrky do pozadia“. Vo štvrtok to zahrajte na dievčatko s veľkým čipkovaným prádlom a v piatok to „pozadie“ rozbaľte skoro naplno! Takto si to pekne striedajte a bude všetko v poriadku.

...pozor na materiál...

Samozrejme jedným z nemála dôležitých argumentov pre zdravie intímnych ženských tajomstiev je materiál. Hoci pri tangách je ho až bizardne málo – netreba naň zabúdať. Tu je na prvom mieste bavlna, či prírodný hodváb.

Horúce dni a rozpálené noci v letnom tango štýle – ich dôsledky nemusia byť vždy bolestivé. Striedajte letnú horúčavu s chladom funny obalového materiálu. Prospejete sebe a zdraviu!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr.com

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan