Domácnosť|21.08.2017|11:11
Pre deti to najlepšie

Poďme na to od podlahy...

Rodičia si často lámu hlavy nad škôlkami. Predškolské obdobie je jednýn z najdôležitejších vo vývoji. Mnohí si to uvedomujú a preto sa do predškolskej dochádzky neboja zainvestovať. Ide predsa o investíciu do budúcnosti ratolestí. O to najlepšie pre vás a deti sa snaži súkromná materská škôlka v Trenčíne. Detské centrum Motýlik zabezpečí, aby deti nechodili do škôlky s „motýlikmi“ v bruchu. Bez stresov, plné radosti. Ak sa práve obzeráte po škôlke v Trenčíne, neváhajte a navštívte stránku tohto detského centra.

...postarajú sa aj hodinku...

Súkromné zariadenie DC Motýlik poskytuje pravidelnú, občasnú, celodennú i hodinovú starostlivosť. Deti vyrastajú v malom kolektíve spoločne so staršími „kamarátmi“. Odborníci v predškolskej výchove zabezpečujú všetky potreby pre ich správny vývoj. Výchova prebieha plynulejšie a nenásilnejšie, ak sú deti zaradené do malého kolektívu. Pre malých MOTÝLIKOV je v detskom centre zabezpečená kvalitná strava, pohyb, zábavné náučné hry, individuálny prístup, deti spolu s vychovávateľmi pestujú vo vlastnej záhradke zeleninu, starajú sa o kvietky, zavíta k nim aj logopedička a nezabudne ich navštíviť ani dentálna hygienička. MOTÝLIKOM spríjemnia pedagógovia ich deň – a pripravia im nezabudnuteľnú oslavu narodenín. Ako spestriť deťom prázdniny? Obráťte sa na toto detské centrum i počas leta a pošlite deti tábora. Nech „skúsia svet“ na Zážitkovom týždni s motýlilkmi.

...aby im zima nebola, nech sú zdravé a rozprávkovo silné...

Veď to poznáte. Deti sa stále „hrabú“ medzi niečim zaujímavým na zemi. Váľajú sa po podlahe, niekedy aj úplne nahé. Tu treba myslieť na zdravie. Zabezpečte im teplo domova. Prechladnutiu a chorobám môžete poľahky predísť, ak si zakúpite tepelnoizolačné detské koberce.Okrem funkčnosti sú originálne a jedinečné krásnym detským dizajnom. Koberce sú hravé a plné sveta rozprávok. Už len posedenie na nich, bude pre deti hrou.

...nech sa hrajú aj keď pozerajú iba do steny...

Áno, aj takéto hry existujú. Objavíte prenádherné ekologické detské fototapety. Do tých sa zaľúbite aj vy! Nehovoriac o deťoch, tie ich budú zbožňovať. Ich rozpávkové sny sa zhmotnia, ich rozprávkový hrdina bude stále poruke. Bude tu vždy pre nich. Počká si ich, keď prídu domov. Bude dozerať na ich hry, či učenie. Hrdinovia a destké sny nevyblednú. Devízou týchto tapiet je, že si zachovajú svoje krásne farebné rozprávkove tajomstvo.

Kvalita patrí deťom! Investícia do zdravia, vzdelania a detskej radosti sa oplatí! Stačí iba úsmev na ich tváričke a viete, že ste urobili správne. Nech sa smejú od ucha k uchu...a aj sa budú, ak si vyberiete podľa našich tipov.

 

 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

foto: iStock.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan