Media|01.10.2018|13:27|VIDEO
 

Transmission Praha 2018

Prebuďte v sebe svoje spiace ja!“ – to je ústrednou témou tohtoročného Transmission Festivalu, ktorý sa uskutoční 27. októbra v pražskej O2 aréne. Trailer na tému  ‘The Awakening’!  predstavuje niekoľko kapitol počas ktorých sa vydáte na cestu magickým lesom, knižnicou múdrosti, krištáľovým chrámom a ďalšími prostrediami, ktoré vás prevedú skrytými zákutiami ľudskej mysle. Spoznajte nepoznané, zažite nečakané a prebuďte v sebe svoje spiace ja.  Line-up vystupujúcich DJs je naozaj pestrý:

ABOVE & BEYOND
Návrat trance legendy po dlhých 7 rokoch na pražský Transmission Festival. Nenechajte si ujsť predstavenie ostatnej dosky „Common Ground“.

GRUM
Škótsky producent Grum po prvý raz predstaví svoj charakteristický progressive trance v Českej republike.

ILAN BLUESTONE
Ďalší zástupca zvuku Anjunabeats (labelu Above & Beyond), ktorý rovnako ako Grum vystúpi na pražskej edícii po prvýkrát.

LIQUID SOUL
Návštevníci pražského Transmission Festivalu psytrance milujú. Tešte sa na energický set s poriadnou nádielkou laserov.

MARKUS SCHULZ
Po ročnej pauze, kedy vystúpil so svojím tech-trance aliasom „Dakota“, je späť ako Markus Schulz. Očakávajte úderný trance s krásnymi vokálmi a predstavenie novej hymny Festivalu – ‘The Awakening’.

PAUL VAN DYK
Legenda tanečnej hudby a autor hitov „For An Angel“, „Nothing But You“, alebo „Let Go“ vystúpi na Transmission stage vôbec po prvý raz.

THOMAS COASTLINE
Warm-up setu sa ujme už po piatykrát v rade obľúbený český DJ a producent Thomas Coastline.

VINI VICI
Enormný úspech záverečného setu v roku 2016 sa zapísal do histórie Transmission Festivalu.
Video set do dnešného dňa videlo takmer 5 miliónov ľudí a tak bol návrat Vini Vici len otázkou času.

VISION IMPOSSIBLE
Jedným z hlavných faktorov každého Transmission Festivalu sú aj projekcie a vizualizácie. Tých sa už tradične ujmú poprední tvorcovia audiovizuálnych zážitkov z Holandska.

Splň si svoje sny a ponor sa do noci plnej svetelných a laserových efektov. ‘The Awakening’ zavíta už tento mesiac a vy máte jedinečnú možnosť zažiť ju ako prví. Lístky kúpite tu.

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan