Media|23.05.2017|17:22
Prečo si ženy zaslúžia svoj WOMAN’S BALANCE DAY?

O ženách sa vie, že dokážu robiť viac vecí naraz - dokážu v jednej chvíli telefonovať, pripravovať večeru pre celú rodinu aj sledovať televíziu. Multitasking u nežnejšieho pohlavia nie je len predpoklad, ale vedecky potvrdený fakt. Ženám naozaj nerobí problém robiť jednu činnosť a popritom sa v myšlienkach zaoberať niečím iným. Na základe tohto sa od nich automaticky očakáva, že vždy bezchybne zvládnu svoju úlohu:

BYŤ MATKOU

Ráno, cez deň, večer aj v noci. Každá žena, ktorá sa stala matkou vie, že je to jej doživotná úloha a poslanie byť osobou, na ktorú sa jej deti môžu kedykoľvek spoľahnúť. Či už sú to drobné odreniny v detstve, zlomené srdce na strednej škole alebo ťažké rozhodovanie o životných zmenách, mamy sú tu vždy pre nás. Povzbudzujú nás, venujú nám svoju nekonečnú lásku a prežívajú s nami všetky naše strasti aj radosti. Je to úžasné obdobie života, aj keď nie vždy jednoduché. Každá žena – matka, však vždy urobí maximum, aby túto rolu zvládla.

BYŤ MANŽELKOU

Nezáleží na tom, či je práve deň plný pracovných povinností alebo deň víkendového ničnerobenia, každá žena sa chce svojmu manželovi páčiť. Vo chvíli, keď ju vidí ako si oblieka šaty na pracovné stretnutie alebo, keď si dáva tepláky na sobotné upratovanie, chce, aby povedal, že krajšiu ženu nikdy v živote nevidel. Byť tou, ktorú manžel denne obdivuje nielen pre jej krásu, ale aj pre jej starostlivosť, lásku, či schopnosť nájsť riešenie v každej situácii je úlohou každej ženy - manželky, ktorá chce byť milovaná, šťastná a spokojná.

BYŤ KAMARÁTKOU

Ráno, poobede alebo v noci, kedykoľvek si zavolajú, najlepšie kamarátky sa budú mať vždy o čom porozprávať. Raz o tom ako ich vytáča šéf, raz o obrovských výpredajových zľavách a „must-have“ topánkach a inokedy o nemožných chlapoch. Kamarátky sú tu jedna pre druhú, vedia o sebe úplne všetko, podporujú sa, dodávajú si navzájom energiu. Zažívajú spolu rôzne dobrodružstvá, ale aj chvíle, kedy sa pohádajú a musia prekonať nepríjemné a vypäté situácie. Nájsť potrebnú energiu na to, aby bola, popri každodenných povinnostiach, osobou, na ktorú sa dá vždy spoľahnúť, aj to je úlohou ženy - kamarátky.

BYŤ KOLEGYŇOU

Robiť prácu, ktorá prináša radosť, baví a napĺňa je splneným snom každej ženy. Ak navyše cíti, že má priestor na vlastnú realizáciu a dostáva sa jej patričného uznania, vtedy vie, že to čo robí je správne. Každodenné povinnosti a celodenné naháňanie s cieľom splniť stanovené plány je výzva, ktorú chce zvládnuť, aj keď je to niekedy príliš vyčerpávajúce. Porady so šéfom, telefonáty s klientmi, delegovanie úloh kolegom a riešenie problémov, ktoré sa počas dňa vyskytnú - aj s tým si poradiť musí každá šikovná a spoľahlivá žena - kolegyňa.

Už viete prečo si ženy zaslúžia svoj WOMAN’S BALANCE DAY?

Príďte ho zažiť 23.6.2017 do Hotela Ponteo v Bratislave -  Rusovciach a objavte svoj ženský potenciál. Spravte niečo pre seba a začnite myslieť aj na seba. Zaslúžite si to! Jeden deň bez vás to zvládne aj rodina aj kolegovia v práci.


WOMAN’S BALANCE DAY je o ženách, pre ženy a so ženami, ktoré vám chcú pomôcť, poskytnúť návod, ukázať cestu ako sa cez zmenu myslenia, stravovania, starostlivosti o svoje telo, uvedomovania si svojej krásy a nastavenia vlastného, jedinečného štýlu stať vnútorne vyrovnanou, spokojnou ženou, ktorá si vie vážiť samu seba.

Fotografie z minulých ročníkov 2015 a 2016 si môžete pozrieť TU.

Podrobnosti o celom podujatí o programe nájdete TU.

 

foto: workinbalance.sk

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan