Móda|24.11.2014|18:26
Prehrešky a klamstvá fashion maniačok

My ženy toho nahovoríme, a ak sa jedná o vymýšľanie milosrdných lží, aby sme ospravedlnili svoje módne maniactvo, dokážeme dať dokopy plán, za ktorý by sa nemusel hanbiť nejeden profesionálny podvodník. Chlapov možno oklameme, ale jedna druhú určite nie.: „Mňa len tak neoklameš, videla som všetkých 6 sérií Sexu v meste!“

 

Nemám si čo obliecť!

Ak by sme dostali euro vždy, keď v zúfalstve povieme túto vetu stojac pred skriňou, sme bohaté. Pravda je taká, že aj keby sme mali v šatníku všetky handry sveta, nikdy si nebudeme mať čo obliecť. Jednoducho to patrí k čisto ženským záležitostia, ktoré nikdy nikto nepochopí a môžeme ich zaradiť do kategórie „Čo ti je? Nič!“. 

 

 

To tričko je Alexander Wang!

V skutočnosti je to Alexander Wang pre H&M, ale to je v poriadku.

 

Tento mesiac nenakupujem, šetrím na Vianoce/ dovolenku/ nájom/ dlhy.

To ešte sú medzisezónne výpredaje? No tak takých 50 eur ešte môžem pustiť kohútikom. Ale budúci mesiac si už určite nič nekúpim.... (ale samozrejme).

 

V lodičkách vydržím v pohodičke aj celý deň!

Už po dvoch hodinách bojujete so silným pocitom len tak ich darovať prvému človeku, ktorého stretnete na ulici. Po celom dni by vaše nohy mohli pokojne hrať hlavnú úlohu v 35. časti hororu Saw. Toto je skutočný význam frázy "pre krásu sa musí trpieť".

 

Túto sezónu si doplním šatník o farebné kúsky!

Denim sa počíta ako farba, však? Modrá, napríklad. :)

 

Nejaké módne ikony sú mi ukradnuté.

Instagram -> following -> @kendaljenner, @kimkardashian, @caradelevingne, @chungalexa 

 

Budem mesiac makať v posilke a tie šaty zapnem!

Nemôžem ísť cvičiť lebo mám veľa práce/ som unavená z práce/ nemám tenisky/ musím strážiť svoju mačku/ neviditeľná vesmírna sila mi bráni opustiť dom. Asi si kúpim nové šaty. Prosím vás, nemáte iné S-ko, trochu väčšie?

 

Módne trendy až tak nesledujem!

Patchwork kabát – mám! Oversized sveter – mám! A kde majú, prosím vás, nejaké pekné čižmy nad kolená? #pravesomsikupila #eosbalzam

 

Ale prosím ťa,to som na seba len tak hodila!

No samozrejme, ráta sa výsledný efekt a skromnosť, dievčatá. Nikto nemusí vedieť, že vstávate o hodinu skôr, aby ste si stihli preskúšať všetkých sedem kombinácií možných outfitov.

 

foto: tumblr.com, movie still/Confession of a Shopaholic

 

by Radka M.

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan