Media|26.09.2018|15:25
Presídlite na „Nás“ a zapustite korene úspechu

Vo vlastnom a predsa nie. Prenájom úspechu, ktorý šetrí peniaze a čas u Company Consulting s.r.o. .

 

Company Consulting s.r.o. je prenajímateľom, ktorý vie, kde máte podnikať. Kde zakotviť, priestorovo, virtuálne, efektívne!

 

Spoločnosť ponúka paletu adries, z ktorej si môžete vyberať – kde zasadíte korene pre úspešnú podnikateľskú činnosť. Možno iba „naoko“, ale aj naozaj. To je virtuálny prenájom, to je populárna Virtuálna kancelária od Company Consulting s.r.o. .

 

Čo ponúka, kde a ako?

 

Je to možnosť voľby. Príjem zásielok i doposielanie a správu pošty cez webovú aplikáciu –prehľadne a efektívne. Prenájom zasadacích miestností vo vašom virtuálnom sídle. To môže zakoreniť v Novom meste, v Starom meste, v Petržalke aj v Ružinove iba za pár eur mesačne. 

 

Služby navyše od Company Consulting s.r.o.

 

Nielen adresa v Bratislave, zasadacia miestnosť, správa zásielok, ale aj cesta k novej a úspešnej s.r.o. . 

 

Nájdite svoj prenájom

 

Prenájom sídla je výhodný. Svoj nový domov pre podnikanie si nájde každý. Všetko závisí od cieľov, smerovania spoločnosti. Nové mesto a Osadná ulica za 11€ mesačne. Na Vyšehradskú v Petržalke alebo Vienna Gate stačí “dvacka” na mesiac. Historické centrum na Michalskej? Aj to je možné len za pár eur navyše. Možností je samozrejme omnoho viac. 

 

Dajte “zelenú” Company Consulting s.r.o. a nezaspite “na červenej” pri výbere domova spoločnosti.  Rozbeh podnikania, ktorý veľa nestojí v spolupráci s partnerom, ktorý pozná potreby Virtuálnej kancelárie. Odteraz po nebezpečných cestách iba spoľahlivo s bezpečnou adresou v zálohe.

 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

 

foto: pexels.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan