Vzťahy|28.02.2015|23:15
Príbeh: Žije v spokojnom manželstve, no 10 rokov má milenca. A meniť to nebude

Štyridsaťdvaročná Klaudia žije v zvláštnom trojuholníku. Má dvoch mužov, ale všetko jej vyhovuje a necíti sa byť nijako vinná. Iba jej sestra, ktorá sa všetko náhodou dozvedela, ju odsudzuje, že je potvora. Ona si tak rozhodne nepripadá.

S manželom Jindrom sa spoznali ešte po vysokej škole v prvom zamestnaní a preskočila iskra. Po dvoch rokoch sa rozhodli, že sa vezmú. Majú spolu dve úžasné deti, ktoré sa narodili dosť rýchlo po svadbe. Pre Klaudiu to bolo náročné obdobie.

Ustáli to, lenže jej manžel je ako podnikateľ neustále v práci, ona začala pracovať tiež a na jednom školení spoznala Petra. Vysoký, urastený, sympatický, úplne jej typ.

Dlho sa rozprávali a na začiatku sa intímnemu vzťahu obaja bránili. Bohužiaľ, aj napriek tomu skončili spolu. Klaudia však popiera to, že by bola v manželstve nešťastná a nespokojná. Práve naopak. Avšak, keď si s Petrom začala, manžel prišiel večer domov a našiel ju spokojnú a vyrovnanú. Tento jej vzťah trvá už celých desať rokov! Už to dávno nie je len o sexe. O všetkom sa rozprávajú, sú k sebe úprimní, obaja majú ale rodiny, ktoré nechcú opustiť. No je im spolu tak dobre, že sa nedokážu odpútať ani jeden od druhého. Sú spolu tak raz dvakrát za týždeň a užívajú si spoločné chvíle.

„Možno to vyzerá, že oboch mužov len využívam a manželovi ubližujem, ale mne to tak nepripadá. Môj muž je veľmi zaneprázdnený vo firme a má aj náročné hobby, ktorému sa venuje a veľmi ho baví. Tak mi necháva voľnosť. A ja, aby som nebola toľko sama, občas sa stretnem s Petrom. Som spokojná a nemenila by som. Mám prosto rada oboch „mojich“ mužov,“ povedala Klaudia pre dama.cz.

by Diamond, dama.cz

foto: singleblackmale.org

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan