Media|22.09.2018|16:34|VIDEO
 

Už budúci týždeň príde do kín animované dobrodružstvo Piadinôžka v ktorej sa spoja nádherné pesničky s očarujúcou zimnou prírodou. Dokonalé vizuálne okúzlenie z dielne Warner Bros. PicturesWarner Animation Group pre všetky vekové kategórie obráti mýtus hore nohami, keď mladý šikovný Yeti menom Migo nájde niečo o čom si myslel, že neexistuje, človeka – piadinôžku.

Neuveriteľný  príbeh dvoch odlišných bytostí, ktorých spojí silné puto priateľstva, nás zavedie na nečakanú cestu objavov. Tvorcovia vsadili aj na chytľavé pesničky, ktoré v originále naspievali také hudobné hviezdy ako Zendaya, Common či Niall Horan.

V slovenskom znení sa predstaví Sväťo Malachovský, ten pod supervíziou STRAPA aj zarepuje, Viktor Nižík z Close Harmony Friends, mladý herec David Hartl či Alena Pajtinková. Práve ona prespievala jednu z piesní, ktorá rozospievala celý svet s názvom – WONDERFUL LIFE. V hudobnom videoklipe sa postupne spolu s animáciu z rozprávky objavia aj jednotlivé predstaviteľky z rôznych krajín, ktoré prepožičali svoj hlas hlavnej ženskej postave „Meechee“. Celkovo si tak môžeme vypočuť až 28 rôznych jazykov.

Zasnežené dobrodružstvo s vydareným slovenským dabingom bude v kinách už od štvrtku 27.9. aj vo verzii 3D a prináša ho distribučná spoločnosť Continental film.

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan