Súťaže|10.05.2017|14:59
Príďte osláviť sviatok rodiny do Bory Mall aj s Mášou a Medveďom!

Uprostred mája si pripomíname dva krásne sviatky – Svetový deň matiek a Svetový deň rodiny. Práve pri tejto príležitosti bude najbližší víkend v nákupno-zábavnom centre Bory Mall venovaný mladým rodinám a mamám.

13. a 14. mája 2017 sa tu bude konať Rodinný veľtrh Bory, na ktorý vás srdečne pozývame.

Program Rodinného veľtrhu bude tematicky venovaný najmä rodinám s deťmi do 10 rokov. Niečo pre seba si tu nájdu budúce mamičky, deti v školskom i predškolskom veku, ale aj skúsení rodičia. Návštevníkov čaká pestrý mix zábavy, informácií, atrakcií a inšpirácií.

Deti, ktoré sú fanúšikmi futbalu, určite poteší Vittek Camp. Na autogramiáde v sobotu o 15.00 môžu stretnúť svojich obľúbených hráčov, získať autogram alebo podpísanú loptu od Roba Vitteka, Juraja Halenára, Róberta Ježa či Jozefa Kotulu. Jeden šťastlivec získa miesto v letnom futbalovom campe zadarmo.

Vyvrcholením sobotňajšieho programu bude o 16.00 vystúpenie obľúbených rozprávkových postavičiek z unikátnej šou Máša a medveď na ľade, vytvorenej na motívy známej ruskej rozprávky.

Chýbať nebudú ani súťaže o zaujímavé ceny. A jednu z nich si na rozcvičku dáme už teraz. Ak nám do nedele 14. 5. 2017 pošlete správnu odpoveď na našu otázku, budete zaradení do žrebovania o balíček od Bory Mall a partnerov Rodinného veľtrhu.

 

foto: 123rf.sk

 
Zapojte sa do súťaže:

V ktorý deň si pripomíname Svetový deň rodiny?

Kontaktné informácie:
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan