Prierez trendov v líčení jeseň/ zima 2012

  • Modrá je viac než dobrá

Túto jeseň a zimu očné viečka ochladí indigová, či kobaltová modrá farba. Naniesť ju môžete na celé viečko, alebo pomocou zrezaného štetca ako očnú linku.  Pri líčení na deň platí staré známe pravidlo, že ak máte výraznejšie nalíčené oči použite menej výrazné farby na lícne kosti a pery.

Make-up Studio odporúča produkty:

Cream Eyeliner – Blue

Fluid Liner - Sparkling blue

Lumiére Eyeshadow - Blazing Blue

  • Mačacie ebenové linky

Líčenie nazvané „cat´s eyes“ je trendy neskutočne dlhú dobu. Stalo sa klasikou, ale načo meniť niečo, čo svedčí každej žene. Toto líčenie sa hodí na denné aj večerné príležitosti. Na večer najlepšie v kombinácii s výrazným rúžom. Jeseň perám pristane, preto skúste odtiene burgundskej červenej,tmavo oranžovej či baklažánovej. Pre väčší efekt prirodzenosti rúž odporúčame vklepkať prstom.

Make-up Studio odporúča produkty:

Cream Eyeliner - Black

Fluid Liner - Sparkling black

Lumiére Eyeshadow - Black Onyx 

Lipstick- 60, 66,79

  • Rozkvet prirodzenosti

Koľkokrát ste od vášho priateľa, známych, alebo detí  počuli, že ste najkrajšia nenalíčená? Tento trend dáva voľnosť vašej prirodzenej kráse . Odporúčame ľahký make-up pre lepšie a rýchlejšie nanášanie rozotrieť hubkou  dostratena. Na lícne kosti zvoľte líčka len o niečo tmavšie ako je farba Vašej pokožky. Pre svieži vzhľad možno namiesto kompaktných líčok použiť rúž na pery. K nahému líčeniu sa hodia najmä broskyňové a lososové odtiene rúžov, no pokojne siahnite aj po tmavších odtieňoch. 

Make-up Studio odporúča produkty:

Lipstick - č. 57, 54, 60, 23, 19, 53, 61, 5

Durable Lip Fluid - č. 14, 8,7, 1, 3

  • Výrazné obočie

Túto jeseň môžeme s úsmevom zamávať tenkému obočiu, akým sa pýšila napríklad Marlen Dietrich. S veľkou láskou vítame trend zdravého, prirodzene hustého obočia, ktoré je spolu s vlasmi korunou krásy. Pokiaľ nemáte skúsenosti s jeho úpravou, zverte sa do rúk odbornej kozmetičky, ktorá Vám najlepšie poradí, aký tvar obočia Vám pristane. Pre domácu úpravu odporúčame obočie vyčesať kefkou smerom do von, vykresliť púdrom, či ceruzkou na obočie a zafixovať fixatérom.

Make-up Studio odporúča produkty:

Brow Powder - blond, dark

Eyebrow Pencil Classic - 1 a 2

Eye Definer - 1 a 2

Eyebrow Fix

Bodka na záver :

Celkovú vizáž dotvárajú nepochybne vlasy spolu s nechtami. Trendom jesene a zimy sú výrazné husté ofiny, ktoré majú omladzujúci efekt a krátke upravené nechty. Hitom sú púdrové odtiene lakov napríklad sivej, mentolovej , karamelovej, hnedej, či telovej farby.

 

Dúfame, že sme Vás inšpirovali. Ak Vás láka zmena a chceli by ste vyskúšať nové trendy v líčení a doporučené produkty  profesionálnej dekoratívnej kozmetiky  Make-up Studio, neváhajte nás osobne navštíviť v Eurovea Galleria.

Bližšie informácie nájdete na stránke www.makeupstudio.sk

 

by Stanislava Hudcovská, Make-up Studio Eurovea Galleria

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan