Domácnosť|23.05.2017|19:39
PRIESTOR S DUŠOU

Miesto v malom kútiku, ktoré patrí iba Vám. Priestor v rohu, či v strede miesnosti. Na jeho umiestnení až tak nezáleží. Hlavne, že je iba Vaše. Patrí mu ženská duša a srdce...

Také by mala mať každá žena. Miesto pre jej krásu a nehu, vlastný priestor pre tvorbu samej seba a svojho „ja“...

AKO SI „HO“ ZABEZPEČIŤ?

Stačí mu iba pár metrov štvorcových. Priestor, kde nahromadíme všetky must have nevyhnutnosti, ktoré pridávajú šarm ženskej výnimočnosti. Zaslúžite si miesto pre tvorbu duše krásy a jemnosti....

ZAČÍNA TO „TOALETKOU“...

Parádny toaletný stolík je vždy originálom odrážajúcim cítenie majiteľky. Máme na ňom všetky „šminky“a možno i miesto pre staré spomienky v podobe rámov s fotografiami. Zabudnuté lifestylové časopisy aj tie účty z baru zo včera. Aj taká môže byť dámska „toaletka“, ktorej sme dali svoju dušu. Ich krása a rôznorodosť, nekonečný výber spomedzi romantických vzorov a farieb vedie k zisteniu, že duša ženy nemusí vždy patriť iba jednému. Vyberajte poctivo, s emóciami a s prihliadnutím na praktickosť. Nech sa zamilujete do toho pravého, nech si srdce vyberie svoju „toaletku“.

POKRAČUJTE ZÚTULNENÍM CHLADNÝCH MIEST V DÁMSKOM PRIESTORE

Keď sú noci dlhé a rána chladné. Keď milujete túlenie v teple pod perinami v posteli. Vyliesť z nej však musíte. Aby ste nevstúpili do tajomného priestoru so ženskou dušou s pocitom chladu, vyberte si svoje pohodlné a príjemné zútulnenie. Zimné podlahy a mrazivé „chodenie“ zahreje a miestu spred „toaletky“ prospeje nový koberec. Zútulní priestory ženskej duše. Dodá im šmrnc a „podtrhne“ ich noblesu. Ak si správne vyberiete. S tým problém mať určite nebudete. Tak si svoje miesto pre romancu zadekorujte podľa vkusu! Nech odráža jedinečnosť a štýl všetkých tajných pocitov.

Dve malé veci, pre veľké veci, ktoré narobia “divy” so ženskou jedinečnosťou. Vytvoria priestor pre tvorbu vlastnej duše s prvkami výnimočnosti každej ženy. Jeden parádny toaletný stolík a krásny koberec prinesú hrejivé pocity pre mrazivé miesta ženskej duše.


Redaktorka: Monika Pekarovičová

foto: dekorstudio.sk

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan