Media|13.04.2019|00:09|VIDEO
 

Aké by to bolo, keby ste boli mužom, do ktorého sú zaľúbené všetky ženy v krajine? Princ Krasoň sa v rovnomennom animovanom filme bude musieť vysporiadať s podobným „problémom“… Jeho aj divákov pritom čaká množstvo zábavy. Čo majú spoločné Snehulienka, Šípková Ruženka či Popoluška?

Všetky milujú rovnakého mladého muža. Ešte keď bol Krasoň chlapček, zlomyseľne ho zakliala zlá kráľovná. Odvtedy sa do neho každé dievča v kráľovstve beznádejne zamiluje. Čo sa môže zdať ako splnenie sna, dokáže miestami poriadne skomplikovať život. Aby nešťastník prelomil kliatbu a našiel pravú lásku, vydá sa na dobrodružnú cestu. Spoločnosť mu robí neznámy cudzinec Lenny, o ktorom Krasoň ani netuší, že je to v skutočnosti preoblečené dievča Lenore – jediné, na ktoré kliatba neplatí.

Humorný príbeh o odvážnych činoch, správnych rozhodnutiach a pravej láske zaručene pobaví celú rodinu. V slovenskom znení navyše budú môcť diváci a diváčky počuť množstvo známych hlasov – Moniku Potokárovú, Zuzanu Mauréry, Dušana Cinkotu, Mirku Partlovú či Andreu Somorovskú.
O réžiu sa postaral Ross Venkour, pre ktorého ide o druhú celovečernú animovanú snímku. Princ Krasoň vznikol v produkcii Johna H. Williamsa, producenta známeho Shreka, a do našich kín prichádza vďaka distribučnej spoločnosti Continental film.

SÚŤAŽ - odpovedzte správne na súťažnú otázku a jeden z vás vyhrá skvelé ceny pre tých najmenších. Súťaž trvá do 20.4.2019

zdroj@Continental film


 
Zapojte sa do súťaže:

Kto z našich hercov zapožičal hlas Princovi Krasoňovi?

Kontaktné informácie:
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan