Zdravý životný štýl|25.07.2017|10:45
Problémy s otehotnením? Nezúfajte!

Tieto slávne ženy zabojovali a dočkali sa

Niekedy sa stane, že hoci túžite mať detí ako maku, nejako sa nedarí. Biologické hodiny tikajú ako divé a detská postieľka je stále prázdna. Vtedy nie je naškodu prírodu trošku postrčiť a vyskúšať možnosti, ktoré ponúka moderná medícina. Tu je hneď niekoľko dôkazov.

Beyonce

Cesta speváčky a módnej ikony Beyonce k vytúženým potomkom nebola vôbec jednoduchá.  O svoje prvé dieťatko prišla a neskôr mala problémy otehotnieť. S manželom sa im ale podarilo splodiť ďalšieho potomka, rozkošnú Blue Ive. Už vtedy ale niektorí špekulovali, že nosí falošné tehotenské brucho a dieťa im vynosí iná žena. To sa však ukázalo ako obrovské klamstvo. Začiatkom tohto mesiaca sa rodinka rozrástla o ďalších dvoch členov, keď speváčka priviedla na svet vytúžené dvojičky, chlapčeka a dievčatko.

 

 

 

Katherine Heigl (38)

Známa herečka Katherine Heigl sa spolu so svojim manželom Joshom tešia z prvého spoločného potomka. Dvojica je v manželskom zväzku od roku 2007 a počas svojho dlhého vzťahu si stihli adoptovať dve rozkošné dievčatká: 8-ročnú Nancy a 4-ročnú Adelaid .Veľká radosť z usporiadaného rodinného života sa ešte zväčšila, keď manželia zistili, že je Katherine v radostnom očakávaní. Prominentná dvojica túto informáciu pomerne dlho držala v tajnosti, no nakoniec sa celý svet dozvedel, že z Katherine je už trojnásobná mamička.

 

 

 

 

Chrissy Teigen (31)

Úspešná modelka a jej manžel John Legend sa po rokoch problémov s otehotnením konečne dočkali a stali sa rodičmi. Dvojica mala problém počať potomka prirodzenou cestou. Chrissy sa o to pokúšala deväť rokov. Nakoniec sa rozhodli podstúpiť umelé oplodnenie, pričom modelka problém s otehotnením prežívala veľmi intenzívne. Ich prvorodená dcérka bola doslova vymodlené dieťa. Dnes má Luna 12 mesiacov a je skutočne krásna. O druhé dieťa sa budú snažiť zrejme po spevákovom turné, ktoré sa začalo v máji.

 

 

Kim Kardashian (36)

Hviezda reality show a manželka hudobníka Kanye West túži po treťom dieťati. A keďže Kim nechce viac riskovať svoje zdravie, pretože už predchádzajúce tehotenstvo bolo pre ňu rizikové,  rozhodla sa najať náhradnú matku, ktorá im potomka vynosí„Chcem, aby moje deti mali súrodencov, ale doktori si nemyslia, že je to pre mňa bezpečné,“ povedala čiernovláska pre Vogue. Podľa najnovších informácií by sa rodina mala rozrásť už koncom tohto roka.

 

 

Náš tip alebo Haló, bocian!

V dnešnej dobe má mnoho párov problémy s prirodzeným počatím bábätka. Príčiny neplodnosti bývajú mnohoraké a nie vždy sa ich podarí odhaliť. Ak sa ani vám nedarí počať vytúžené bábätko, skúste siahnuť po tabletkách na podporu plodnosti s prírodným zložením. PinkFertil od Kiwu Wuki je komplexný doplnok stravy pokrývajúci svojim zložením špecifické výživové požiadavky ženy pri snažení o otehotnenie. Špeciálny prírodný koktejl 113 bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín pre podporu reprodukčného zdravia, hormonálnej rovnováhy a zlepšenie fyzickej i psychickej kondície ženy.

 

PinkFertil obsahuje látky, ktoré priaznivo ovplyvňujú psychickú činnosť a prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Prípravok je zložený výhradne z vedecky overených formulácií a zložiek s preukázateľným účinkom, čo dáva výrobku status najvyššej kvality a pomáha zvýšiť šance pre úspešné otehotnenie. www.otehotnenie.sk

 

foto: shutterstock.com / instagram / otehotnenie.sk

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan