Showbiz|05.06.2017|20:37
Prvé sústredenie finalistiek Queen of Golf 2017. Kolotoč príprav sa rozbehol

Golf patrí medzi najobľúbenejšie športy súčasnosti a už dávno neplatí, že je určený len pre bohatých a „starších pánov“. Je to aj vášeň a vášeň mnohokrát spájame s krásnymi ženami, a to nielen na greene.

O ženskom záujme o golf svedčí už dnes množstvo golfových turnajov a majstrovstiev pre ženy. Po celom svete nájdeme už viac ako 20 miliónov golfistiek. Tým, že tento šport je nekontaktný a fyzicky nenáročný, je obľúbený u žien všetkých vekových kategórií. 

Ako povedala riaditeľka súťaže Patrícia Šebestová: “Pri tejto hre sa ženy nepotrebujú chváliť svojim výkonom alebo upozorňovať vzhľadom. Stačí, ak zaujmú pozornosť ladnou a uvoľnenou hrou.” Preto sa už po 4-krát bude voliť kráľovná golfu s titulom Queen of Golf 2017".

Tento rok sa do súťaže prihlásilo 77 dievčat, z ktorých 22 absolvovalo osobný pohovor a cez náročné semifinálové  kolo kástingu  prešlo 12 z nich.

Nácvik chôdze v lodičkách od iModa.sk, fiting plaviek Relleciga Swimwear, či tričiek U.S. POLO ASSN vyrobené špeciálne pre Queen of Golf 2017, to všetko čakalo finalistky na niekoľkodňovom sústredení v hoteli Holiday Inn v Trnave. Sústredenie bolo však hlavne o tvrdom golfovom tréningu a učení sa golfových pravidiel. Po povinnom tréningu si dievčatá oddýchli vo wellness a ako odmena ich čakal aj pohárik talianskeho Prosseca od distribútora svetových vín ILt

Záujem o finalistky prejavili aj médiá, ktorým boli dievčatá predstavené v závere sústredenia. O vizáž sa im  počas celej doby starali šikovné ručičky dievčat zo salónu LILIS Beauty SalónLovely Look.

V nasledujúcich dňoch dievčatá čakajú profilové fotenia a natáčanie promo video spotov. Už 9.6.2017 finalistky Queen of Golf 2017 odohrajú svoj prvý oficiálny turnaj Texas Scramble Queen of Golf 2017 na golfovom ihrisku Golf Club Welten v Báči.

 

A toto sú finalistky Queen of Golf 2017:

 1. Janka Húšťavová, má 28 rokov a pochádza z Popradu
 2. Klaudia Steffelová, má 25 rokov a pochádza z Martina
 3. Zdenka Pavlíková, má 26 rokov a pochádza z malej dedinky na Záhorí
 4. Soňa Sersenová, má 24 rokov a pochádza z Hlohovca
 5. Laura Škrabáková, má 18 rokov a pochádza z dediny Lošonec
 6. Diana Sklenárová, má 18 rokov a pochádza zo Senice
 7. Kristína Krempaská, má 18 rokov a pochádza z Popradu
 8. Natália Ondáková, má 21 rokov a pochádza zo Strečna
 9. Andrea Klamová, má 26 rokov a pochádza z Bratislavy
 10. Michaela Budáčová, má 22 rokov a pochádza z Prievidze
 11. Kristína Kiková, má 27 rokov a pochádza z Nitry
 12. Lenka Koščová, má 24 rokov a pochádza z Michaloviec

 

Pozrite si ako dievčatá zvládli sústredenie a oficiálne predstavenie TU

Viac o súťaži Queen of Golf sa dočítate aj na našich stránkach: http://queenofgolf.sk/ alebo na našom FB a sledovať nás môžete aj na Instagrame.

 

Foto / Video: archív Queen of Golf / youtube.com

 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan