Zdravý životný štýl|08.03.2018|10:10
Ranné kozmetické rituály

Čo urobíte ako prvé po prebudení? Idete na toaletu? Osprchovať sa? Raňajkovať? Isto máte svoj ranný zvyk, ktorým začínate deň. Poďte sa s nami pozrieť, ktoré rituály pre krásu sú tie najlepšie. Čo môžete urobiť po tom, čo vstanete z postele...

Naše odporúčania:

- Napiť sa pohára čistej vody. Prebudíte mozog, povzbudíte trávenie a doprajete svojej pokožke hydratáciu, ktorú tak veľmi potrebuje po dlhých hodinách spánku.

- Urobiť pár cvikov. Či už obľubujete rôzne jogové pozície alebo si ,,dáte do tela“ v podobe pár drepov, kľukov a planku, na tom nezáleží. Podstatné je, že rozhýbete telo.

- Vyčistiť si pleť.

S týmito prípravkami to hravo zvládnete:

Payot Gommage Douceur Framboise

Tento rozpustný peeling so skutočnými malinovými zrniečkami jemne odstraňuje odumreté bunky. Textúra želé sa v priebehu aplikácie mení pod dotykmi prstov na zázračný olej, ktorý bez dráždenia zachytí všetky nečistoty z pokožky. Po opláchnutí vodou sa zmení na mlieko, ktoré zanechá pokožku hladkú, žiarivú a v príjemnom rozpoložení.

Payot Masque D´Tox

Čistí, rozjasňuje pleť, zvláčňuje, ale i upokojuje. Je vhodná pre všetky typy pleti. Používajte 1x týždenne ako masku (10 min nechajte pôsobiť, potom zmyte vodou a tonizujte).

Payot Eau Purifiante

Táto dvojfázová pleťová voda je určená pre zmiešanú až mastnú pleť. Odstraňuje prebytočný kožný maz, sťahuje póry a vďaka dvojfázovému zloženiu aj zmatňuje, čo pleť so sklonom k masteniu určite ocení. Pre skvelé výsledky používajte 2x denne.

 

 

Viac na www.payot.com

Zdroj: www.lenita.sk

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan