Móda|26.02.2019|14:50
Reebok a Victoria Beckham predstavili spoločnú kolekciu pre sezónu jar 2019

Športová a lifestylová značka Reebok uviedla 22. januára debutovú kolekciu, ktorá je výsledkom ohláseného kľúčového partnerstva s módnym domom Victoria Beckham. Kolekcia Reebok x Victoria Beckham pre jar 2019 zhmotňuje základné princípy tohto inovatívneho partnerstva a vychádza zo spoločného cieľa – navrhnúť svieži typ prvotriedneho športového oblečenia, podčiarknutého jednoduchým moderným dizajnom. Túto štylizovanú kolekciu tvoria funkčné modely, niektoré v unisex strihoch, ktoré sú vytvorené tak, aby nositeľa prirodzene sprevádzali z telocvične do každodenného života a naspäť.

Kolekcia Reebok x Victoria Beckham kombinuje uvoľnený kalifornský štýl s rafinovaným britským krajčírskym remeslom. Inšpiráciu pri tvorbe módna ikona čerpala zo svojich osobných skúseností života v Los Angeles a Londýne. Výsledkom je precízne zostavený výber kľúčových športových a streetwear kúskov, ktoré odrážajú súčasný životný štýl.

Celá kolekcia sa drží jasne definovanej, čistej estetiky a jemnej práce s logom, ktoré oslavuje toto partnerstvo v troch podobách: logo Reebok, integrované vektorové logo VB a opakujúce sa vektorové logo VB. Pri vzniku jednotlivých modelov boli použité špičkové materiály a technológie, farebnej škále dominuje čierna a biela s oranžovým akcentom.

O tvorivom procese pri vzniku kolekcie Victoria Beckham hovorí: „Hlavnou myšlienkou tejto kolekcie je spojenie uvoľnenosti voľnočasovej módy s technickou funkčnosťou športového oblečenia, s charakteristickou minimalistickou estetikou mojej značky, ako aj zakomponovanie unisex modelov čo bolo pre mňa osobne pri navrhovaní kolekcie zásadné.“

Každý model je navrhnutý tak, aby bol flexibilný, prispôsobivý a optimálne poslúžil športovému výkonu. Zároveň je štýlový, podľa módnych trendov a bez problémov zapadne do akéhokoľvek šatníka. Kolekcia vám poslúži v telocvični, aj cestou do kancelárie, s odbočkou do školy,” pokračuje Victoria Beckham.

Na otázku, ako by sa mala kolekcia nosiť Victoria Beckham dodáva: „Chcela som vytvoriť kolekciu, ktorá udrží krok s nabitým programom, akým je ten môj. Tieto modely majú vysokú technickú funkčnosť, čo potrebujem, keď idem cvičiť, ale zároveň sú jednoduché a hodia sa k môjmu životnému štýlu. Každý funkčný kúsok kolekcie som osobne otestovala v telocvični.”

Karen Reuther, viceprezidentka kreatívneho oddelenia Reebok uvádza: „Táto kolekcia zreteľne tlmočí Victoriinu víziu, ktorá je silná a sebavedomá, a zároveň prináša moderný a inkluzívny názor. Victoria Beckham a Reebok nastavujú latku v oblasti strihov, materiálov, siluety a konečnej úpravy odevov skutočne vysoko, táto kolekcia posúva definíciu športového oblečenia na novú úroveň. Victoriin premyslený prístup k navrhovaniu sa odráža v každom detaile.“

Lookbook kolekcie, ktorého stajling pripravil Alastair McKimm a nafotil fotograf Mario Sorrenti, rešpektuje kreatívnu víziu Victorie Beckham – prepojiť uvoľnený štýl streetwearu s technickou emóciou, a to celé podčiarknuté jednoduchosťou, ktorá je vlastná estetike značky Victoria Beckham.

Kolekcia Reebok x Victoria Beckham pre jar 2019 je dostupná online na stránke Reebok.com/VictoriaBeckham a vo vybraných obchodoch na celom svete. Pre viac informácií a odoberanie noviniek, ktoré sa týkajú tohto partnerstva a budúcich kolekcií navštívte stránku Reebok.com, alebo sledujte @Reebok, @VictoriaBeckham a #ReebokxVictoriaBeckham.

 

foto: Reebok

 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan