Móda|21.11.2014|09:40|GALLERY
Ruská kráľovná Instagramu: Elena Perminova

Kto to je? Dlhonohú Rusku poznajú asi len skutoční módni nadšenci. Spolu s Mirou Dumou, Vikou Gazinskayou, Ulyanou Sergeenko patrí medzi najštýlovejšie a v módnom priemysle aj najznámejšie Rusky. Známe sú aj označením "ruská mafia“. Pred pár dňami ste si na našej stránke mohli prečítať o ambicióznej a pracovitej Mire Dume. Tentokrát vám predstavíme ďalšiu členku tohto spolku, Elenu Perminovu.

Drogy, mafia a princ na bielom koni...

Nejedná sa o nijakú filmovú, spevácku, či inak umelecky nadanú hviezdu. Teda, ak rátame módu, tak nejakému umeniu sa predsa len venuje. Lena (ako ju familiárne volajú) je "povolaním“ manželka a matka. No táto blondína nemala vždy na ružiach ustlané. Za sebou má naozaj temnú minulosť. Ako šestnásťročná bola obvinená s distribúcie extázy. Do tohto problému ju navliekol jej vtedajší partner. Po chytení sa Lena snažila spolupracovať s políciou, a kvôli tomu sa dostala na mušku mafii. Jej princom sa stal ruský oligarcha, Alexander Lebedev, ktorý v tej dobe pracoval na zákone na ochranu svedkov. Lenin otec mu napísal list, kde žiada o pomoc.  A ako to dopadlo?  Pár spolu vychováva dvoch rozkošných chlapčekov a polročné dievčatko.

Street Style Queen

Viac ako jej minulosť, vás však bude zaujímať súčasnosť. Lena nepochybne patrí medzi najštýlovejšie osobnosti dnešnej doby. Nechýba na všetkých fashion weekoch a priatelí sa so skutočnou módnou špičkou. Mnohí dokonca o nej hovoria ako o kráľovnej street stylu. Jej instagramový profil je plný štýlových fotiek z dovoleniek, fotenia, či zo spomínaných weekov. Svojim viac ako 755 tisícom sledovateľom pravidelne prináša závideniahodné snímky. Pravda je totiž taká, že nový život Leny, aspoň na prvý pohľad, vyzerá ako rozprávka.

by R

zdroj fotografií: instagram.com/lenaperminova

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan