Showbiz|16.05.2017|11:05
Schudnite zdravo a chutne

Pri odpovedi na otázku „Ako som schudla?“ je potrebné povedať, ako som pribrala. Pomaly. Potichu. Každý vie, že čipsy a kola sú nezdravé, ale človek si to neuvedomí, až kým na to nedoplatí. Priberať som začala už na strednej škole – rožky s treskou na večeru, tavené syry, instantné polievky.

Väčšinu dňa som sedela v škole alebo v internátnej izbe s knihami. Keď som sa snažila schudnúť, nikdy som nedržala diétu, snažila som sa cvičiť, čo prinieslo svoj úspech, ale keď som prestala, začala som znova priberať. 

Takto začína svoje rozprávanie Patrícia Adamčíková. Mama dvoch detí a obľúbená blogerka, ktorá už niekoľko rokov inšpiruje tisícky fanúšičiek na sociálnych sieťach. Vo svojej novej  knihe Recepty mojej zdravej kuchyne píše aj o tom, ako sa jej vďaka zdravému vareniu podarilo schudnúť 40 kíl. Nechajte sa inšpirovať touto jedinečnou dámou a vrhnite sa spolu s ňou do víru chutí jej zázračnej kuchyne. 

A Patrícia pokračuje:

Na vysokej škole to nebolo o nič lepšie. Spoznala som svojho manžela a jeho návyky môj stav tiež zhoršili. Skoro každý večer sme si k filmu otvorili čipsy, či inú „pochúťku“, až som v jedno ráno zistila, že si neviem zapnúť svoje nohavice veľkosti 46. Vtedy som ho poslala kúpiť váhu, rozplakala sa a začala chudnúť.
O ulicu ďalej som si našla centrum, kde prebiehali trikrát do týždňa hodiny aerobiku.
Zmenšila som porcie, snažila sa vyberať zdravé potraviny, no strave som nevenovala veľkú pozornosť. Za štyri mesiace som schudla 20 kíl, potom som otehotnela a počas tehotenstva som pribrala 15 kíl. Po návrate z pôrodnice mi ostali ešte štyri kila navyše. Keď som sa zotavila, pokračovala som na svojej ceste. Znovu som začala cvičiť, no cítila som, že to nejde tak, ako by mohlo. Začala som sa viac zaujímať o zdravú výživu a pridala som ďalší šport – silové cvičenie v posilňovni. Našla som si trénerku, ktorá mi rok pomáhala dostať sa do formy. V spojení so zdravou stravou mi to prinieslo úžasné výsledky a ja som sa dostala na svoju vysnívanú váhu. Vďaka cvičeniu som si vybudovala pevnejšie telo, ale vďaka svojmu jedlu som zdravá a šťastná.

 Kniha Recepty mojej zdravej kuchyne je teda presne pre vás! Nájdete v nej až 300 receptov, z ktorých si určite vyberiete svoje obľúbené. 

• V knihe nájdete tradičné jedlá slovenskej kuchyne pripravené zdravším spôsobom i netradičné recepty pre ľudí s chuťou objavovať.

• Jedlá zdravej kuchyne pripravené s dôrazom na chuť, rýchlosť a jednoduchosť, vhodné aj pre začiatočníkov.

• V receptoch je vyvážený podiel bielkovín, sacharidov a tukov.

• Vhodné pre ľudí s intoleranciami - recepty sú označené prehľadnými značkami (bez laktózy, bez cukru, bez lepku).

• Recepty vhodné pre ľudí, ktorí sa chcú zdravo stravovať, aktívnych športovcov, či pre tých, ktorí chcú zredukovať svoju hmotnosť bez diét a hladovania.

• 300 receptov, z ktorých si môžete sami zostaviť stravovací plán na celý deň.

• Tipy a rady, ako si v kuchyni uľahčiť prácu a ušetriť čas.

 

Kniha Recepty mojej zdravej kuchyne je tu teraz pre všetkých, ktorí sa chcú zdravšie stravovať, schudnúť a cítiť sa lepšie, no nevedia ako na to. Kniha je napísaná pre všetkých milovníkov jedla, pretože recepty sú pripravované s dôrazom na chuť a kvalitu surovín.

Ste nováčikom v kuchyni a obávate sa, že nezvládnete prípravu takého jedla? Obavy sú zbytočné. Ďalším bonusom týchto receptov je ich jednoduchosť a rýchlosť prípravy. Navyše vám určite pomôžu aj tipy a rady autorky, ako si uľahčiť prácu v kuchyni a ušetriť čas.

Knihu ocenia aj  športovci, či tí, ktorí chcú zredukovať svoju hmotnosť bez diét a hladovania. Pomocou týchto receptov si môžete sami zostaviť stravovací plán bez pomoci výživových poradcov.  

Stovky ďalších úžasných receptov nájdete v novinke Recepty mojej zdravej kuchyne.

 

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan