Culinary|02.05.2018|10:56
SHAKE-IT - nová príchuť a viac ovocia

Kto by nemal rád čokoládu? Nová príchuť Choco Bomb prináša do obľúbeného cereálneho kokteilu SHAKE-IT chuť nepraženého kakaa z vybraných ekvádorských bôbov. Okrem toho sa zásadného vylepšenia dočkali aj príchute Red Berries a Black Fruits.

Nechajte sa uniesť novou, božskou chuťou kakaa s SHAKE-IT Choco Bomb. Nepražené kakao, ktoré v SHAKE-IT Choco Bomb nájdete, obsahuje významný podiel antioxidantov, minerálov a zdravých tukov. V spojení s bezlepkovými ovsenými vločkami, chia semienkami, kokosovým cukrom a ryžovým proteínom, ktoré sú v cereálnom drinku SHAKE-IT obsiahnuté, je tak skvelými raňajkami, desiatou alebo dôležitou energiou doplnenou po športe.

A nebojte sa, SHAKE-IT je stále 100% prírodný, bez akýchkoľvek aróm či farbív, vegánsky, bezlepkový s vysokým obsahom bielkovín

 

Pýtate sa, aké sú ďalšie novinky?

Zdal sa vám jahodový SHAKE-IT málo jahodový? Tak sa máte na čo tešiť. Ďalšia skvelá  novinka je, že príchute Red Berries a Black Fruits teraz obsahujú o 50% vyšší podiel lyofilizovaného ovocia, sú jemnejšie namleté a lepšie sa tak rozpúšťajú. Viac ovocia znamená tiež viac chuti. SHAKE-IT je teraz vďaka tomu ešte lepší, zdravší a lahodnejší.

Vylepšenia sa dočkal aj SHAKE-IT Shaker, na ktorom teraz nájdete značky na odmeranie požadovaného množstva vody alebo mlieka. Nemusíte už používať odmerku, alebo sa snažiť potrebné množstvo vody alebo mlieka odhadovať od oka. Malé vylepšenia, ktoré vám pri uponáhľanom ráne ušetrí cenné sekundy.
 

Cena balenia v ktorom je 175 g zmesi (5 porcií) je 5,59 €. SHAKE-IT je možné kúpiť aj vo zvýhodnenom sete 5 kusov za 25,99 € alebo 8 kusov za 31,99 €.

Cereálne koktaily SHAKE-IT kúpite na www.shake-it.cz.

 

foto: shake-it.cz

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan