Vzťahy|30.01.2015|21:41
Skúsili ste už lesbický sex? Tu je 5 dôvodov, prečo tak urobiť

Mnohé ženy, aj keď sú heterosexuálky sa v puberte nevyhli bozkávaniu sa s kamarátkou, mnohé zašli aj ďalej a vyskúšali rovno sex so ženou. Ženský sex je iný. Je jemnejší, zaujímavý a krásny.

Experimentuje veľa žien, chcú skrátka skúsiť, aké to je s rovnakým pohlavím, možno ako to vidia všetko chlapi alebo ich to prosto láka. To však neznamená, že sa z nich stali lesbičky. Ak ste takýto sex ešte nevyskúšali a túžite po tom, máme pre vás ďalších päť dôvodov, prečo do toho ísť.

Nový zážitok- keď budete mať po mužoch v posteli ženu, zažijete niečo úplne iné. Nové, neprebádané, zaujímavé. So ženou je to vždy citlivejšie a nežnejšie. Ale nemusí...

Žena k vám bude pristupovať tak ako k sebe- keďže je aj ona žena, vie, čo má rada a dotýka sa vás tak, ako by to chcela ona. Vaše telo pozná omnoho lepšie ako muž a častejšie je aj šikovnejšia.

Spoznáte tým viac aj seba- pri sexe so ženou môžete spoznať svoje túžby, limity a isté hranice. Spoznáte niečo, čo nie je bežné.

Úžasné dotyky- to, ako sa vás dotýka žena, je úplne iné, ako keď sa vás dotýka muž. Žena na vaše dotyky bude aj inak reagovať ako na tie mužské. Týmto môžete dokonca zmeniť prístup k vlastnému telu. A ten potom muž ocení.

Príprava na trojku- pre množstvo mužov je trojka veľkým snom. Ak ste to už skúsili so ženou, viete, čo máte od nej čakať, ste v podstate pripravená skúsiť to aj s mužom a ženou naraz. Tu ale pozor, či do toho chcete naozaj ísť s partnerom. Môže to urobiť len dve veci. Buď vám to úžasne spestrí sexuálny život, alebo to bude úplne zlé a vy budete žiarliť. Tak si to dobre premyslite.

by Diamond, zena.pravda.sk

foto: tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan