Móda|22.04.2015|14:38
Sledujte STILAGO jarný editoriál a vyhrajte!

Ak milujete online nakupovanie kvalitných značkových vecí, tak dávajte veľký pozor!  Môžete získať 25-eurový kupón na nákup oblečenia na www.stilago.sk. Stačí si len pozorne prečítať tento článok a sledovať  Stilago jarný editoriál.

Online módny dom sa rozhodol vkročiť do sezóny jar-leto veľkým štýlom. Oslovil tri známe aj začínajúce blogerky, s ktorými nafotil jarný editoriál. Fotilo sa v Bratislave v Starom meste a výsledkom sú tri série troch typovo rozličných outfitov. Prvá séria fotografií obsahuje ležérne športové oblečenie vhodné na prechádzky po meste alebo nakupovanie. Druhá séria  jarného editoriálu prináša vábny nádych elegancie – ponúka typ ako sa obliecť na kultúrne príležitosti ale aj romantickú večeru. Posledná tretia séria zvaná „mestský šik“ obsahuje asi tie najštýlovejšie kombinácie – kvetované vzory a denim.

Všetky outfity pochádzajú z vybratých kolekcií dvoch známych značiek – jednej nemeckej a druhej anglickej. Viete ktorých?  

Sledujte Stilago jarný editoriál a vyhrajte:

http://blog.stilago.sk/stilago-foto-editorial-s-blogerkami-cast-1/

http://blog.stilago.sk/stilago-foto-editorial-s-blogerkami-cast-2/

http://blog.stilago.sk/stilago-foto-editorial-s-blogerkami-cast-3/

 

 

Foto: Dominik Babušík

Bloggerky: LindaKatkaAnita

 

 

 

 

 

 

Odpovedzte správne na otázku a 4.5.2015 vyžrebujeme piatich z Vás, ktorí získate darčekovú poukážku na nákup v stilago.sk

 
Zapojte sa do súťaže:

Stilago nafotilo jarný editoriál týchto značiek:

Kontaktné informácie:
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan