Móda|12.04.2018|11:50
Smer Safari v denime!

Džínsové a safari trendy sezóny prichádzajú.

Jar vitaj! Ľahký jarný vietor zavítal nielen do prírody ale riadne prevetral aj naše šatníky. Čo vám rozhodne túto sezónu nemôže chýbať je denim: či už zvolíte nohavice, tričko alebo šaty - rifľovina je v tejto módnej sezóne horúci trend. Safari vzhľad tiež oslavuje znovuzrodenie: ľahké tkaniny a nenáročné strihy, ktoré charakterizujú tento trend sú ideálne pre teplé, nezabudnuteľné jarné dni. Nezáleží na tom, či skombinujete oba trendy, alebo sa rozhodnete len pre jeden – v safari či denime budete „in“ v každom prípade! McArthurGlen Designer Outlet Parndorf teraz predstavuje inšpiráciu Diesel, Aigner, Hallhuber, Stefanel, Brooks Brothers a mnoho ďalších, ktoré šikovne vystrčili oba módne trendy do popredia.

 

 

 

Wild Life: Safari-Looks

Vyzerajúci safari, v zemných tónoch a priamych rezoch, už nie je trend, ktorý používajú len pamätníci. Jarný trend safari má jasné črty - komfort, ľahké materiály a funkčné detaily. Odtiene šedej, hnedej a zelenej sú navzájom kombinovaneteľné a zdobené zlatými alebo striebornými doplnkami. Trend safari je univerzálny - využijete ho vo voľnom čase, v kancelárii alebo samozrejme na večierku. A vlastne, aj keď sa vyberiete na ozajstné safari.

 

  

Denim: nesmrteľná ikona

Každý ich má a nikto nechce byť bez nich: jedny modré rifle, ktoré vám sadnú ako uliate. Denim už nie je len materiál obľúbených nohavíc, ale všestranná tkanina, ktorú nosíme v podobe šiat, bundy, tašky alebo topánok – na jar roku 2018 neexistuje kúsok, ktorý by ste v rifľovine nenašli. Nezáleží na tom, či nosíte džínsy roztrhané, tenké alebo vyblednuté, modré it-kusy sú veľmi populárne v akejkoľvek forme. Trendsetteri kombinujú tmavo modré obľúbené kúsky s farebnými, alebo obliekajú denim na denim.

 

Zdroj: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf, Unsplash

 


 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan