Móda|08.06.2016|07:54
Šortky sú out, nakupujte bermudy

Sezóna miniatúrnych šortiek tento rok definitívne skončila. Hitom leta budú bermudy a teda krátke nohavice končiace tesne nad kolenami. Potešiť sa môžu hlavne dámy s nedokonalou postavou, pretože takéto nohavice zakryjú rôzne nedokonalosti.

Slnečné dni sú už neodkladne tu a vy vyberáte zo šatníka len letné kúsky. Ak nepatríte medzi milovníčky sukní a šiat, siahnete po šortkách, ktoré fičali minulé leto. Dámy s dokonalou postavou sa v takýchto kúskoch cítili pohodlne, boli pre nich praktické a ľahko kombinovateľné s rôznymi vrchmi. Šortky, v ktorých ženám vidieť zadok sú ale definitívne out.

Volajú sa bermudy

Hitom tohtoročnej letnej sezóny budú bermudy. Určite ich poznáte ako obľúbený kúsok pánskeho šatníka, no prebojovali sa aj do dámskeho. Sú to krátke nohavice, ktoré končia pár centimetrov nad kolenami. Začínajú sa objavovať na fotkách rôznych módnych blogeriek, čo naznačuje, že o chvíľku vyvolajú nákupné šialenstvo. V obchodoch ich už teraz kúpite úplne bez problémov v najrôznejších farbách a strihoch.

Zakrývajú

Bermudy si môžu dovoliť aj dámy, ktoré majú nejaké chybičky krásy na zadku či stehnách. Tieto nohavice ich zakryjú bez akýchkoľvek problémov. Tak isto si môžete kúpiť bermudy s vysokým pásom, čím dosiahnete dokonalejšiu siluetu sexy zadočku.

Rôzne kombinácie

Bermudy sú ľahko kombinovateľné s rôznymi tričkami, topmi ale aj blúzkami. K bermudám môžete bez problémov nosiť lodičky, ale aj sandálky či žabky. Kombinácií je neuveriteľne veľa a elegantnejšie kúsky sa hodia aj do vyššej spoločnosti.

Ak takéto krátke nohavice ešte nevlastníte, pouvažujte o návšteve obchodov, pretože toto leto bermudy jednoducho musíte mať.

 

Ali

Foto: weheartit.com

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan