Cestujeme|21.08.2017|10:52
Spestrite si svoj pracovný čas

Ľudia trávia väčšinou času vo svojej robote tak preto čas strávený tam nespestriť. Nemusíte sedieť len vo svojich zasadacích miestnostiach, na výber máte zapožičiavanie rokovacích miestností po celom Slovensku aj s extra servisom. Ak vám pristane v kalendári pozvanie na miting v Žiline, máte sa na čo tešiť. Zasadacie priestory v Hoteli Galileo prinášajú príjemné prostredie na vybavenie pracovných záležitostí. Okrem obchodu sa tam kludne dajú zorganizovať aj teambuildingy alebo výjazdové zasadnutia. Spestrite si vaše pracovné prostredie tak, že si vymeníte vaše kancelária za externé priestory.

V práci vás okrem biznisu čakajú aj príjemnejšie činnosti s vašimi kolegami ako napríklad teambuildingy alebo koncoročné slávnosti. Vezmite si organizáciu týchto udalostí do svojich rúk a vymyslite pre svojich kolegov nezabudnuteľnú firemnú oslavu. Okrem bohatého cateringu myslite aj na špeciálne aktivity a efekty, ktoré spravia aj tie najnudnejšie eventy zaujímavým. Počuli ste niekedy už o takých atrakciách ako vzrušujúca fireshow?

Kombinácia profesionálnych kostýmov, choreografie, pódiového prejavu a pohybového umenia nepochybne zaujme každého člena vašej posádky. Takéto svetelné UV show ponúkajú od lyrických romantických duetov, cez zmyselné čísla dievčat s horiacimi hula hoopmi, choreografie s poi, dynamické výstupy s ohnivými palicami až po veľké skupinové obrazy plné iskier a pyroefektov. Vďaka vysokému bezpečnostnému štandardu je možné zrealizovať show aj v interiéroch a neštandardných priestoroch.

Svetelná UV show znamená pulzujúce farby, atmosférickú hudbu, farbami žiariace kostýmy a masky. Dych vyrážajúce pohybové umenie v kombinácii s prvkami najmodernejšej techniky je taktiež zaručeným úspechom pre váš večierok.

Kreativite sa medze nekladú a je len na vás akým spôsobom oživíte vaše pracovisko.

 

foto: pixabay.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan