Media|21.03.2019|10:36
Staňte sa úspešným vďaka coworkingu

Počuli ste už niekedy o anglickom výraze „coworking“. V zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie nástroje pre startupistov a pomaly sa aj na Slovensku začína tešiť veľek obľube. Coworking v prvom rade motivuje, posúva kreativitu a je dobrým spôsobom na to ako opustiť stereotyp zaužívanej kancelárie. Toto flexibilné pracovné prostredie, ktoré  ľudia zdieľajú s ďalšími pracovníkmi, predstavuje štýl nielen práce, ale aj podnikania. Vďaka spoločným priestorom majú ľudia možnosť sa podeliť o nápady, myšlienky, hodnoty a skúsenosti. A nie len to-  združuje talentovaných ľudí na jednom mieste!

Coworkingové centrá vznikli hlavne kvôli tomu, že ľudia začali hľadať alternatívy flexibilnej štýle práce a chceli sa presunúť z kaviarní, z knižnicí a z domu na iné miesto. Domáce prostredie je možno pre mnohých pohodlné, ale neprináša dlhodobé výsledky a nie je efektívne. Spomeňte si na to, koľko činností môžete vykonávať z domu namiesto práce. Keď viete, že ste vo svojom kráľovstve, napadne vás hocičo iné, len nie zadanie, ktoré musíte dokončiť. Coworkingové strediská majú pozitívny vplyv na psychiku a výkonnosť, lebo umožňuje sa spájať s druhými a zdieľať si vzájomne myšlienky a skúsenosti. Coworking nie je určený len umelcom, ale aj maklérom agentom, programátorom a začínajúcim firmám. 

Ďalšia neskutočná výhoda je, že tieto centrá ponúkajú členom priestory a techniku k okamžitému využitiu, bez veľkých nákladov za prenájom vlastnej kancelárie. 

A ako sme už na začiatku článku spomínali, nie je to len hudba budúcnosti a takéto riešenie nájdete aj v našom hlavnom meste. Moderný coworking Bratislava ponúka záujemcom  inovatívne priestory a príjemné pracovné prostredie. Ak chcete naštartovať váš biznis, podeliť sa s ostatnými o svoje skúsenosti alebo sa nechať motivovať skúsenejšími, máme pre vás  to správne miesto, ktoré si rozhodne zamilujete.

 

foto: pexels.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan