Starostlivosť o pleť je prvoradá

Moderné ženy o seba čoraz viac dbajú. Snažia sa dodržiavať nielen duševnú hygienu, ale pestujú si aj svoj zovňajšok. Nie vždy to však robia správne. Oslovili sme preto jediný obchod s profesionálnou dekoratívnou a vizážistickou kozmetikou Make-up Studio Professional Make-up, aby sme pre Vás zistili, ako byť tou najkrajšou, najpríťažlivejšou a najzdravšou ženou pod slnkom.

Tvárička ako lusk

Tajomstvo krásne pleti? Dôkladná starostlivosť. Je potrebné, aby ste sa o pleť starali už v mladom veku, od puberty, a to prípravkami určenými pre daný typ pleti. Krok, na ktorý nesmiete nikdy zabúdať, je dôkladné večerné odlíčenie a pravidelná hydratácia pokožky. Od dvadsiateho piateho roku života by mala každá z nás siahnuť po protivráskovom kréme, tzv. anti-age. Po tridsiatke je už nutné profesionálne ošetrenie a protivráskové kúry. Práve odborník v oblasti krásy dokáže čo najlepšie poradiť , ktorý druh ošetrenia a typy výrobkov sú najvhodnejšie k danému typu pleti.

 

Pestrá jar

Svetové trendy pre líčenie na jar 2012 hovoria jasne. Vyhrávajú pestré, pastelové farby. Hitom je veľmi ľahký make-up tváre, uprednostňujte skôr vzdušný a penový. Dôležité je, aby pleť pôsobila zdravo, mladistvo a sviežo. Ustálil sa trend prirodzeného obočia. Takisto pery stačí iba zvýrazniť šťavnatým leskom. Setové trendy preferujú pastelové odtiene žltej, zelenej, ružovej, modrej a fialovej.

 

Aj muži vedia ako na to!

Je čoraz zreteľnejšie, že sa o svoj zovňajšok starajú rovnako ženy, ako aj muži. Tí napredujú v tejto oblasti míľovými krokmi. Investujú do kozmetiky, návštev kozmetických inštitúcií či salónov. Slováci a Slovenky sa o svoj vzhľad starajú, no stále sa majú v čom zdokonaľovať. O tom svedčí aj stále väčší počet ľudí, ktorí využívajú špecializované kurzy a profesionálne poradenstvo. Niektoré trendy prijímajú Slováci stále konzervatívne.

 

Za cenné informácie a rady ďakujeme pani Vere Rajtikovej z Make-up Studia EUROVEA.

 

Infoblok: Značka MAKE-UP STUDIO vznikla v Amsterdame na konci 80-tych rokov. Pôvodne bola

vytvorená pre potreby vizážistov a maskérov, dnes je rozšírená už vo viac ako 50-tich

krajinách sveta aj medzi bežnými používateľmi, ktorí kladú dôraz na kvalitu a variabilitu

produktov. Značka MAKE-UP STUDIO sa vyznačuje širokým výberom z farebnej škály očných

tieňov, make-upov, korektorov, rúžov a leskov. Vybrať si môžete z roznych veľkostí a balení.

Ako jedna z mála značiek ponúka možnosť vyskladať si svoju vlastnú paletu produktov.

Značka MAKE-UP STUDIO ponúka kvalitu a široký sortiment dekoratívnej kozmetiky, ale aj

pomôcok a výbavy na cesty ako kufre, tašky, štetce. Jedinú značkovú predajňu MAKE-UP

STUDIO na Slovensku nájdete v obchodnom centre Eurovea v Bratislave.

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan